37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
24 лютого 2020 року
Головне меню
Актуально

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 10
переглядів: 77
візитів сьогодні: 207
візитів всього: 132715
Корисні посилання
Як сформувати ефективну оргструктуру для ОТГ?
9 жовтня 2019 року 16:43

8 жовтня відбулася презентація результатів дослідження ефективної організаційної структури ОТГ та посібника «Підходи до формування ефективних організаційних структур для об’єднаних територіальних громад», підготовленого  експертами Асоціації об’єднаних територіальних громад за сприяння програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

           У заході взяли участь  голова парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального, розвитку та містобудування Андрій Клочко, заступник міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода, керівництво Асоціації ОТГ – Олександр Корінний, Олексій Рябоконь, Григорій Рудюк, Володимир Міцук, директор програми USAID DOBRE Беррі Рід, перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій, директор Малопольської школи державного управління Краківського економічного університету Кшиштоф Глюк.

Ідея дослідження полягала в порівнянні  організаційних структур  апарату та виконавчих органів рад об’єднаних територіальних громад, створених у 2015 та 2017 роках.

«Перші 167 громад, які були у фарватері, допускали помилки,  експериментували при створенні оргструктур. Громади ж, які об’єднувалися вже пізніше, з точки зору інституційної спроможності, пройшли цей шлях набагато простіше», – зазначила Наталія Гнидюк, експерт  з інституційної спроможності громад.

Вона додала, що структура виконкому не повинна залежати від типу органу місцевого самоврядування – сільська, міська чи селищна рада.  Треба враховувати  повноваження, які вона взяла на себе. «Ефективність же структури можуть оцінити лише жителі громади через призму якості та доступності  послуг», – додала експерт.

«Я знаю багато невеличких ОТГ, які не маючи значних фінансових ресурсів, реалізували  вражаючі проекти, а також надають  громадянам послуги на високому рівні.  Тож, не завжди гроші, а вдало сформована організаційна структура ради є запорукою успіху громади», – підкреслив Олександр Корінний, голова Асоціації ОТГ. Він також додав, що часто в ОТГ допускається класична помилка: наприклад, якщо у сфері освіти є проблеми, то збільшують штат відділу культури виконкому. Однак,  кількість  не завжди переходить в якість.

Олексій Рябоконь, заступник голови Асоціації ОТГ, впевнений, що основою для  формування організаційних структур апарату та виконавчих органів рад має стати  Стратегія розвитку громади. «Спочатку ми формували  оргструктуру Пирятинської міської ради під отримані повноваження. Є повноваження – має бути і виконавець. Пізніше стало зрозуміло, що перш за все, треба орієнтуватися на стратегію розвитку громади, адже саме цей документ враховує і місію, і бачення, і перспективи», – зазначив він.

Григорій Рудюк, голова Новоборівської ОТГ, підкреслив, що сформувати  оргструктуру виконавчого комітету селищної ради його команді допомогла активна участь практично у всіх навчальних курсах відповідної тематики. «Це і школа місцевого самоврядування Despro, семінари Програми Dobre, а також  вебінари Асоціації ОТГ», –   наголосив він.

«Організаційна структура місцевих рад повинна бути гнучкою та враховувати сучасні реалії. Саме з цією метою, спільно з Асоціацією ОТГ, ми ініціювали проект, який сподіваємось, допоможе громадам  у формуванні ефективних організаційних структур виконкомів», –   підкреслив Беррі Рід, директор програми USAID DOBRE .

Своєю чергою, заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода додав, що у найближчі роки має значно зрости роль жителів у розбудові своїх міст та сіл.

        «Люди повинні отримати можливість не лише формувати органи самоврядування – обирати голову громади і місцеву раду, – але і ефективно впливати на них, брати участь у прийнятті складних рішень. Впевнений, ми ці можливості створимо. Важливо, щоб люди захотіли ними скористатися. Щоб вони відчули свою відповідальність за майбутнє громади, зрозуміли, що вже не можна перекладати її на плечі якоїсь неуособленої влади з району, області чи міністерства, що робити зміни треба тут, зараз і кожному з нас», – зазначив  він.

З метою сприяння адаптації муніципального управління в Україні до демократичних стандартів та ефективного використання потенціалу територіальної громади експерти Асоціації об’єднаних територіальних громад підготували низку навчальних матеріалів:

Посібник „Ефективні організаційні структури для об’єднаних територіальних громад”.

Аналітичні записки  „Інституційна спроможність об’єднаних територіальних громад України”.

Аналітичні записки „Критерії ефективних організаційних структур виконавчих органів місцевого самоврядування України”.

Матеріали є результатом дослідження організаційних структур апарату та виконавчих органів рад об’єднаних територіальних громад, створених у 2015 та 2017 роках, здійсненого за сприяння програми USAID „Децентралізація приносить кращі результати та ефективність“ (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та  фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

За матеріалами Асоціації об’єднаних територіальних громад

 

Для більш детального ознайомлення  та для завантаження інформації перейдіть за посиланням

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

Пирятинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області прийме на роботу кандидата на вакантну посаду - провідний лікар відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

 

Графік проведення засідань постійних комісій з розгляду питань порядку денного шістдесят шостої сесії Пирятинської міської ради

24 лютого

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (Центр громадського діалогу)

Оголошено конкурс на посаду головного спеціаліста Пирятинського районного сектору Державної Міграційної Служби України

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту (з питань молоді та спорту)

  на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

25 лютого 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання шістдесят шостої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання дорожніх робіт (ямковий ремонт), а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ЗДО „Червона шапочка“, вул. Ярмаркова, 71, м.Пирятин, Полтавська обл.

26 лютого о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконкому міської ради. 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
39 (79.59 %)
Кремація
10 (20.41 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.384478 sec.)