37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
24 лютого 2020 року
Головне меню
Актуально

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 167
візитів сьогодні: 178
візитів всього: 132695
Корисні посилання
Розпочато відбір проектів Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області
22 жовтня 2019 року 14:13

Розпочато відбір проектів

Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області

 

Відповідно до Положення про порядок ініціювання та подання проєктів Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 10.09.2019 № 662 „Про затвердження Положення про порядок ініціювання та подання проєктів Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області“ з 25 вересня 2019 року оголошено початок відбору проєктів, що можуть реалізуватися в рамках Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області.

 

Обов’язковим додатком є „Список осіб, які підтримали проєкт“.

Цей список має налічувати мінімальну кількість підписів – 70 осіб (окрім ініціатора проєкту), серед яких в обов’язковому порядку має бути погодження голови (виконувача обов’язків голови) відповідної місцевої ради, на території якої планується до втілення проєкту.

 

Інвестиційні проекти з повним пакетом документів за підписом уповноваженого представника ОМС надаються ініціатором до 24 жовтня 2019 року у паперовому вигляді:

на поштову адресу: вул. Соборності, 45, м. Полтава, 36014, департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації  з поміткою на конверті „Всеукраїнський громадський бюджет Полтавської області“;

в електронному вигляді на електронну адресу:

rv_oda@adm-pl.gov.ua або gue.reform@adm-pl.gov.ua з темою повідомлення „Всеукраїнський громадський бюджет Полтавської області“;

на платформі e-dem через вкладку „Подати проєкт“:

https://vgb-poltava-budget.e-dem.in.ua

 

Важливо! Проєкт надсилається в електронному вигляді в форматі pdf, окрім Аплікаційної форми (http://www.admpl.gov.ua/page/vseukrayinskiy-gromadskiy-byudzhet) подання проекту Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області, яка надсилається в форматі .pdf та .docx.

Телефони для довідок:

(05322)2-48-50, 2-48-47, (0532)60-93-47.

 

Що таке ВГБ?

 

Всеукраїнський громадський бюджет (ВГБ) – це ініціатива, яка передбачає реалізацію проєктів за кошти ДФРР, але відповідно до загальноприйнятих механізмів партиципативного бюджетування.

Відповідно до чинного законодавства кошти у обсязі не менше 10% від загального виділеного фінансування ДФРР будуть спрямовані на підтримку проєктів поданих в рамках ВГБ.

 

Хто може бути ініціатором?

 

У конкурсному відборі можуть брати участь  громадяни Полтавської області віком від 18 років, наукові установи, громадські організації, які здійснюють діяльність в межах Полтавської області  шляхом подання проєкту.

 

Які проєкти будуть підтримані?

 

Інвестиційні проекти мають відповідати пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №385, Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року та планах заходів з їх реалізації (http://www.adm-pl.gov.ua/page/vikonannya-zavdan-strategiyi-rozvitku-poltavskoyi-oblasti), яка затверджена рішенням пленарного засідання вісімнадцятої сесії сьомого скликання Полтавської обласної ради від 22 грудня 2017 року № 574 (зі змінами).

 

Які вимоги до проєктів?

 

При підготовці проєкту ініціатор/автор забезпечує його відповідність таким вимогам:

термін реалізації становить від 1 до 3 років;

співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше 10 відсотків;

загальна кошторисна вартість проєктів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) має складати понад 5 млн. гривень, а для інших проєктів – понад 1 млн. гривень;

питання реалізації проєкту знаходиться в межах повноважень органів місцевого самоврядування Полтавської області;

реалізація проєкту має здійснюватися виключно на об’єктах, які належать до комунальної форми власності, та/або на землях комунальної форми власності;

бюджет проєкту, розрахований автором, включає всі витрати (розробка проєктної документації, закупівля сировини, матеріалів, послуги, оренда обладнання тощо);

проєкти мають відповідати затвердженій містобудівній документації;

сфера реалізації проєкту має бути публічною.

 Які етапи  проведення конкурсу ?

 

Положенням визначено такі етапи проведення конкурсу ВГБ:

1.  Підготовка та подання до ОДА проєктів ініціаторами - І етап відбору (з 25.09.2019 по 24.10.2019).

2.  Проведення електронного голосування з 29.10.2019 по 13.11.2019 – ІІ етап відбору (на платформі https://vgb-poltava-budget.e-dem.in.ua).

3.  Оприлюднення ОДА переліку проєктів, які отримали понад 30% голосів від загальної кількості голосів в межах конкурсу (до 14.11.2019).

4.  Отримання висновку та Бланку аналізу проєкту від органу місцевого самоврядування на запит ОДА (до 15.11.2019).

5.  Оголошення прийому документів від заявника/ОМС відповідно до Розділу XI Положення (до 18.11.2019).

6.  Завершення прийому документів від заявника/ОМС (до 17.12.2019).

7.  Розгляд та оцінювання регіональною комісією проєктів, які пройшли попередні етапи відбору (до 18.12.2019) – ІІІ етап відбору.

Подання проєктів до Комісії при Міністерстві розвитку громад та територій України – ІV етап відбору ( до 20.12.2019).

Про затвердження Положення про порядок ініціювання та подання проектів Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області

 

Додаток 1 до Положення про порядок ініціювання та подання проєктів Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області (пункт 2 розділу VI)

 

Додаток 2 до Положення про порядок ініціювання та подання проєктів Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області (пункт 4 розділу IX)

 

ПЕРЕЛІК технічних завдань, на реалізацію яких подаються інвестиційні програми та проекти, що можуть реалізовуватися в області за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році, для участі у регіональному конкурсному відборі

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

Пирятинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області прийме на роботу кандидата на вакантну посаду - провідний лікар відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

 

Графік проведення засідань постійних комісій з розгляду питань порядку денного шістдесят шостої сесії Пирятинської міської ради

24 лютого

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (Центр громадського діалогу)

Оголошено конкурс на посаду головного спеціаліста Пирятинського районного сектору Державної Міграційної Служби України

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту (з питань молоді та спорту)

  на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

25 лютого 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання шістдесят шостої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання дорожніх робіт (ямковий ремонт), а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ЗДО „Червона шапочка“, вул. Ярмаркова, 71, м.Пирятин, Полтавська обл.

26 лютого о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконкому міської ради. 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
39 (79.59 %)
Кремація
10 (20.41 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.335491 sec.)