37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
19 червня 2019 року
Головне меню
Актуально

Пирятинська Молодіжна рада запрошує до команди молодих та активних громадян Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають взяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада-це платформа для реалізації громадських ідей і проектів. Що для цього треба зробити:

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 66
візитів сьогодні: 39
візитів всього: 92326
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Проведено круглий стіл з гендерних питань
11 червня 2019 року 16:25

10 червня проведено круглий стіл з гендерних питань, на якому були обговорено питання щодо участі жінок у прийнятті рішень, гендерно-орієнтованого бюджетування та випадків насильства в сім’ї на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади.

Як відомо, гендерна нерівність є перешкодою сталого розвитку та причиною зниження ефективності політичного курсу країни, спрямованого на утвердження соціальної справедливості. Жінки і чоловіки на практиці не користуються однаковими правами, зокрема, це стосується нерівності заробітної плати та відсутності паритетного політичного представництва. Законодавче введення гендерних квот, сприяло створенню умов для розширення участі жінок у політиці.

Квоти позитивно вплинули на визначення мінімального рівня представництва осіб однієї статі у виборчих списках політичних партій – не менше як 30%  відповідно до законів України „Про політичні партії в Україні“ та „Про місцеві вибори“. Проте, на практиці таке квотування ще не вплинуло суттєво на співвідношення чоловіків і жінок у представницьких органах влади. У складі депутатського корпусу міської ради VII скликання лише 20% становлять  жінки.

Основними причинами  таких співвідношень є обмежений доступ жінок до різного типу ресурсів, низька мотивація кваліфікованих фахівців-жінок до участі в політиці, наявність гендерних стереотипів серед електорату та керівників партій, низький рівень видимості жінок у ЗМІ.

Дискримінація є однією з головних проблем у досягненні гендерної рівності в економічній, політичній та інших сферах. Окремі групи осіб, такі як жінки та чоловіки з інвалідністю, жінки та чоловіки похилого віку, особливо у сільській місцевості (що важливо з огляду на реформу децентралізації), внутрішньо переміщені жінки і чоловіки, ВІЛ-позитивні, наркозалежні, а також жінки і чоловіки з національних меншин страждають від множинних форм дискримінації.

У зв’язку з даними проблемами нерівності Пирятинська міська рада 23 жовтня 2018 року прийняла рішення щодо приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. За результатами обговорення учасники круглого столу вирішили створити робочу групу з підготовки плану дій щодо реалізації засад вищезазначеної Хартії.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Графік проведення постійних комісій з розгляду питань, що виносяться на п’ятдесят шосту сесію Пирятинської міської ради

21 червня

10:00 - з питань з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту (міська рада)

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (Пирятинська зош №4)

25 червня 2019 року, о 09:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться пленарне засідання п’ятдесят шостої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту харчоблоку ДНЗ „Червона шапочка“ (дефектний акт).

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади:

керівника Пирятинського культурно-громадського центру

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади:

 

керівника Пирятинської публічної бібліотеки

 

 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади: начальника Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.238594 sec.)