37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
21 вересня 2019 року
Головне меню
Актуально

З метою реалізації Стратегії розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання від 23 грудня 2016 року № 313 (далі Стратегія), виконкомом Пирятинської міської ради розробляється План соціально-економічного розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (далі – План).

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  по   27  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 72
візитів сьогодні: 109
візитів всього: 101723
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Проведено круглий стіл з гендерних питань
11 червня 2019 року 16:25

10 червня проведено круглий стіл з гендерних питань, на якому були обговорено питання щодо участі жінок у прийнятті рішень, гендерно-орієнтованого бюджетування та випадків насильства в сім’ї на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади.

Як відомо, гендерна нерівність є перешкодою сталого розвитку та причиною зниження ефективності політичного курсу країни, спрямованого на утвердження соціальної справедливості. Жінки і чоловіки на практиці не користуються однаковими правами, зокрема, це стосується нерівності заробітної плати та відсутності паритетного політичного представництва. Законодавче введення гендерних квот, сприяло створенню умов для розширення участі жінок у політиці.

Квоти позитивно вплинули на визначення мінімального рівня представництва осіб однієї статі у виборчих списках політичних партій – не менше як 30%  відповідно до законів України „Про політичні партії в Україні“ та „Про місцеві вибори“. Проте, на практиці таке квотування ще не вплинуло суттєво на співвідношення чоловіків і жінок у представницьких органах влади. У складі депутатського корпусу міської ради VII скликання лише 20% становлять  жінки.

Основними причинами  таких співвідношень є обмежений доступ жінок до різного типу ресурсів, низька мотивація кваліфікованих фахівців-жінок до участі в політиці, наявність гендерних стереотипів серед електорату та керівників партій, низький рівень видимості жінок у ЗМІ.

Дискримінація є однією з головних проблем у досягненні гендерної рівності в економічній, політичній та інших сферах. Окремі групи осіб, такі як жінки та чоловіки з інвалідністю, жінки та чоловіки похилого віку, особливо у сільській місцевості (що важливо з огляду на реформу децентралізації), внутрішньо переміщені жінки і чоловіки, ВІЛ-позитивні, наркозалежні, а також жінки і чоловіки з національних меншин страждають від множинних форм дискримінації.

У зв’язку з даними проблемами нерівності Пирятинська міська рада 23 жовтня 2018 року прийняла рішення щодо приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. За результатами обговорення учасники круглого столу вирішили створити робочу групу з підготовки плану дій щодо реалізації засад вищезазначеної Хартії.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

24 вересня 2019 року, о 14 годині, в Центрі громадського діалогу, відбудеться спільне засідання постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг і з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

        Пирятинською міською об’єднаною територіальною громадою оголошується конкурс щодо встановлення зупинкових комплексів-тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м.Пирятин 

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

вчителя-дефектолога інклюзивно-ресурсного центру

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантних посад 
 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту покрівлі адмінбудинку по пл. Героїв Майдану, 2.

         Повідомляємо, що виконавчий комітет Пирятинської міської ради має наміри передати в оренду майно, що перебуває в комунальній власності міської об’єднаної територіальної громади

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.226654 sec.)