37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
19 червня 2019 року
Головне меню
Актуально

Пирятинська Молодіжна рада запрошує до команди молодих та активних громадян Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають взяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада-це платформа для реалізації громадських ідей і проектів. Що для цього треба зробити:

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 34
візитів сьогодні: 39
візитів всього: 92326
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
„Освітній хайп“ або як команда Global навчилася виявляти проблемні сфери ОТГ
11 червня 2019 року 14:59

Минулого тижня у 13 містах країни одночасно відбувся „Освітній хайп“ - найбільший фестиваль освітніх інновацій в рамках якого школярі всієї країни розробляють стартапи та борються за звання кращого. У Полтаві на базі Полтавського університету економіки і торгівлі змагалися мешканці Дніпропетровської та Полтавської областей. Найбільше турбували школярів цих регіонів тема урбаністики, екологічні, соціальні та культурні проблеми.

Конкурсанти дослідили проблематику своєї громади шляхом соцопитування та розробили проекти, які допоможуть вирішити виявлені суспільні проблеми та змінити міста на краще. Наприклад — облаштування територій, очищення парків, озеленення, будівництво мостів та громадських екологічних закладів, збір коштів на допомогу тваринам.

Фестиваль освітніх інновацій „Освітній хайп“ — це захід, де учні 7-11 класів, учасники освітнього проекту „Відкривай Україну“ у форматі квесту навчаються виявляти проблемні сфери свого регіону та шукати шляхи їх вирішення. Проект, який доводить суспільству, що молодь є рушійною силою змін, яка може і хоче змінити на краще нашу країну. Для цього їм просто необхідна наша з вами підтримка. Конкурсанти захищають свої проекти і борються за звання найкращого в області та можливість потрапити до Фіналу, який відбудеться у Києві. Найкращі матимуть можливість отримати грант на навчання за кордоном.

Цьогоріч на фестивалях, окрім десятків освітніх лекцій, дискусій та інтерактивів була і презентація соціальних проектів школярів - учасників проекту. Вони відновлювали парки, допомагали літнім людям, проводили лекції, боролися з насильством, сортували сміття, створювали велопарковки та багато іншого.

Десятки команд учасників з різних куточків України працювали, креативили та створювали свої ідеї, які мають покращити життя їхніх рідних міст. Перед журі теж стояло важке завдання — обрати в кожному місті найкращих серед найкращих. На фіналі у Києві серед 25 регіонів Полтавщину буде представляти команда „Global“ Опорного закладу Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6.

Тож вітаємо команду Global з перемогою у півфіналі Всеукраїнського освітнього конкурсу проектів „Відкривай Україну“! Бажаємо подальших успіхів та перемоги у фіналі конкурсу.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Графік проведення постійних комісій з розгляду питань, що виносяться на п’ятдесят шосту сесію Пирятинської міської ради

21 червня

10:00 - з питань з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту (міська рада)

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (Пирятинська зош №4)

25 червня 2019 року, о 09:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться пленарне засідання п’ятдесят шостої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту харчоблоку ДНЗ „Червона шапочка“ (дефектний акт).

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади:

керівника Пирятинського культурно-громадського центру

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади:

 

керівника Пирятинської публічної бібліотеки

 

 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади: начальника Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.225546 sec.)