37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
21 вересня 2019 року
Головне меню
Актуально

З метою реалізації Стратегії розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання від 23 грудня 2016 року № 313 (далі Стратегія), виконкомом Пирятинської міської ради розробляється План соціально-економічного розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (далі – План).

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  по   27  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 37
візитів сьогодні: 109
візитів всього: 101723
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
„Освітній хайп“ або як команда Global навчилася виявляти проблемні сфери ОТГ
11 червня 2019 року 14:59

Минулого тижня у 13 містах країни одночасно відбувся „Освітній хайп“ - найбільший фестиваль освітніх інновацій в рамках якого школярі всієї країни розробляють стартапи та борються за звання кращого. У Полтаві на базі Полтавського університету економіки і торгівлі змагалися мешканці Дніпропетровської та Полтавської областей. Найбільше турбували школярів цих регіонів тема урбаністики, екологічні, соціальні та культурні проблеми.

Конкурсанти дослідили проблематику своєї громади шляхом соцопитування та розробили проекти, які допоможуть вирішити виявлені суспільні проблеми та змінити міста на краще. Наприклад — облаштування територій, очищення парків, озеленення, будівництво мостів та громадських екологічних закладів, збір коштів на допомогу тваринам.

Фестиваль освітніх інновацій „Освітній хайп“ — це захід, де учні 7-11 класів, учасники освітнього проекту „Відкривай Україну“ у форматі квесту навчаються виявляти проблемні сфери свого регіону та шукати шляхи їх вирішення. Проект, який доводить суспільству, що молодь є рушійною силою змін, яка може і хоче змінити на краще нашу країну. Для цього їм просто необхідна наша з вами підтримка. Конкурсанти захищають свої проекти і борються за звання найкращого в області та можливість потрапити до Фіналу, який відбудеться у Києві. Найкращі матимуть можливість отримати грант на навчання за кордоном.

Цьогоріч на фестивалях, окрім десятків освітніх лекцій, дискусій та інтерактивів була і презентація соціальних проектів школярів - учасників проекту. Вони відновлювали парки, допомагали літнім людям, проводили лекції, боролися з насильством, сортували сміття, створювали велопарковки та багато іншого.

Десятки команд учасників з різних куточків України працювали, креативили та створювали свої ідеї, які мають покращити життя їхніх рідних міст. Перед журі теж стояло важке завдання — обрати в кожному місті найкращих серед найкращих. На фіналі у Києві серед 25 регіонів Полтавщину буде представляти команда „Global“ Опорного закладу Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6.

Тож вітаємо команду Global з перемогою у півфіналі Всеукраїнського освітнього конкурсу проектів „Відкривай Україну“! Бажаємо подальших успіхів та перемоги у фіналі конкурсу.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

24 вересня 2019 року, о 14 годині, в Центрі громадського діалогу, відбудеться спільне засідання постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг і з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

        Пирятинською міською об’єднаною територіальною громадою оголошується конкурс щодо встановлення зупинкових комплексів-тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м.Пирятин 

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

вчителя-дефектолога інклюзивно-ресурсного центру

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантних посад 
 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту покрівлі адмінбудинку по пл. Героїв Майдану, 2.

         Повідомляємо, що виконавчий комітет Пирятинської міської ради має наміри передати в оренду майно, що перебуває в комунальній власності міської об’єднаної територіальної громади

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.26238 sec.)