37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
22 серпня 2019 року
Головне меню
Актуально

З метою з’ясування ставлення громади до розвитку приватного підприємництва та намірів влади щодо його підтримки проводиться опитування громадської думки мешканців Пирятинської міської ОТГ. Просимо Вас взяти участь в опитуванні, оскільки Ваша відповідь допоможе зрозуміти, чи потрібна підприємцям допомога, яким чином і якою вона повинна бути.

 

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  до   28  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 13
переглядів: 58
візитів сьогодні: 76
візитів всього: 98020
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
День ліцею
15 травня 2019 року 17:53

Традиційно наприкінці навчального року Пирятинський ліцей відзначає учнів та вчителів, які протягом року досягли певних висот. Цього року День ліцею проходив під девізом „Посієш вчинок – пожнеш звичку, посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю“.

Розпочався захід із виконання гімну ліцею. Далі велику шкільну родину привітала директор навчального закладу Лариса Пономаренко. З вітальним словом до ліцеїстів звернувся міський голова Олексій Рябоконь, який зазначив, що ліцей робить неоціненну справу – виховує підростаюче покоління, яке в майбутньому братиме участь у розбудові нашої держави та Пирятинської громади. Побажав подальших успіхів та високих досягнень.  

Далі розпочалася урочиста церемонія нагородження. Першими відзначили учнів в номінації „Наукова еліта України“ “(за 2,3 місце у Всеукраїнському конкурсі захисту науково-дослідницьких робіт при МАН України) та „Ерудит майбутнього“ (за 2,3 місце у ІІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, фізики, російської мови та інформаційних технологій).

Продовжилося свято привітанням голови райдержадміністрації Олега Кучі та відзначенням ліцеїстів в номінаціях: „Кібер - геній“ (за участь в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності, обласному чемпіонаті з інформаційних технологій), „Натхнення ліцею“ (за участь в обласному історичному  та літературному конкурсі, обласній історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді та всеукраїнському конкурсі з англійської мови), „Спортивна гордість“ (за участь в обласних спартакіадах), „Лідер ліцею“, „Творча особистість“(за здобутки у творчих напрямках діяльності)

Святковий настрій створювали учасники художньої самодіяльності. Захід пройшов в теплій та дружній атмосфері.


Пошук по сайту
 
Smart
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

09 вересня 2019 року, о 14:00, в приміщенні Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться п’ятдесят дев’ята сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

23 серпня о 09:00 год. відбудеться позачергове засідання виконкому міської ради. 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.259369 sec.)