Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
2 травня 2019 року 13:26

Всесвітній день мігруючих птахів

Щороку з метою підвищення обізнаності з питань, що стосуються мігруючих птахів, та натхнення людей і організацій у всьому світі для вжиття заходів для збереження мігруючих птахів міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день мігруючих птахів. З 2018 року відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів мають організовуватись двічі на рік, у другу суботу травня та жовтня і, крім того, протягом року, коли мігруючі види птахів присутні у певній місцевості.

Конвенція про збереження мігруючих видів диких тварин (CMS), Угода про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів (AEWA)  та неприбуткова організація „Довкілля для Америки“ (EFTA) об’єднали зусилля для посилення глобального визнання та оцінки мігруючих птахів. Тема цьогорічного Всесвітнього дня мігруючих птахів: „Захист птахів: вирішення питань забруднення пластиком!“ - повинна привернути увагу до негативного впливу забруднення пластиком для мігруючих птахів та їх середовища існування.

Організатори у своєму зверненні з нагоди Всесвітнього дня мігруючих птахів (далі – ВДМП) звертають увагу на основні загрози, які несе забруднення довкілля пластиком, та закликають міжнародне співтовариство вжити термінових заходів для зниження травмування та смертності мігруючих птахів внаслідок забруднення пластиком. ВДМП 2019 року – це унікальний шанс об’єднати зусилля  для вирішення серйозної проблеми забруднення пластиком та висвітлити його негативний вплив на мігруючих птахів.

ВДМП у 2019 році припадає на 11 травня та 12 жовтня. Отримати детальну інформацію щодо ВДМП можна на офіційному сайті ВДМП за посиланням: https://www.worldmigratorybirdday.org/

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua