37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
28 лютого 2020 року
Головне меню
Актуально

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 115
візитів сьогодні: 45
візитів всього: 133631
Корисні посилання
На засіданні виконкому
16 квітня 2019 року 18:27

16 квітня відбулося  засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянуто 26 питань порядку денного.

Засідання розпочалося з підбиття підсумків відвідування членами виконкому засідань у І кварталі 2019 року. Начальник загального відділу та інформаційного забезпечення виконкому міської ради Тетяна Нестерець інформувала про стан відвідування, зазначивши, що у І кварталі 2019 року проведено 9 засідань виконкому, на яких  прийнято  122 рішення.

На виконання рішення виконкому у лютому місяці поточного року загальним відділом  та інформаційного забезпечення виконкому міської ради проінформовано партійні осередки, які делегували своїх представників до складу виконкому міської ради сьомого скликання, про моніторинг відвідування членами виконавчого комітету Пирятинської міської ради засідань виконкому впродовж 2018 року. Пирятинська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода“ запропонувала нову кандидатуру для введення до складу виконавчого комітету міської ради.

Аналізуючи відвідування та демонструючи інфографіку Тетяна Нестерець зазначила, що у зв’язку з роботою в іншому місті протягом І квартала 2019 року не буває на виконкомі Безбородов С.А. Жодного разу у 2019 році не з’явився на засідання і Козін А.О. Рейтинг щодо найнижчої явки   на засідання   виконкому  посіли:  Крагель В.В.   (7 засідань) та  Бартошак В.А. (6 засідань). Близько   половини засідань відвідали Бабак Р.М. та Острянський В.В.  (5 засідань), Кальницький О.О. та  Снаговський О.О. (4 засідання). У І кварталі стовідсоткове відвідування засідань виконкому Кочур Л.В., Варава М.В., Чайка Т.Г.  та Шикеринець І.С. (9 із 9). Пропустили з поважних причин 1-2 засідання Андрейщук Р.А., Бугайов В.М., Гудзь В.В., Маслак В.О., Чепур О.О. та Тарасовський І.М.

Виконувач обов’язків начальника відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради Людмила Зібніцька проінформувала членів виконкому про стан організації харчування дітей у закладах освіти. Зокрема, вона повідомила, що гарячим харчуванням охоплено 1716 учнів,  що становить 85 % від загальної кількості здобувачів освіти. Стовідсотково охоплені безкоштовним гарячим харчуванням пільгові категорії дітей. Учні 1-4 класів харчуються на умовах співфінансування (10 гривень бюджет міської об’єднаної територіальної громади та 2 гривні батьківська плата), решта учнів 5-11 класів та вихованці групи продовженого дня – за батьківські кошти. Харчування у закладах  дошкільної освіти триразове. Відповідно до рішення сесії міської ради встановлена вартість харчування 30 грн., батьківська плата   складає 60 % у закладах дошкільної освіти міста та 40 % у закладах сільської місцевості. 

Людмила Зібніцька інформувала присутніх про організацію літнього оздоровлення дітей Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади, зазначивши, що на літо 2019 року сформовано перспективну мережу таборів з денним перебуванням та створено банк даних дітей, бажаючих оздоровиться в позаміських таборах області.

Під час розгляду питання про дотримання вимог законодавства щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими можливостями у закладах освіти, Віктор Бугайов запропонував додатково розглянути питання про роботу Пирятинського інклюзивно-ресурсного центру. Міський голова Олексій Рябоконь підтримав цю пропозицію та доручив фахівцям міської ради підготувати інформацію на наступне засідання виконкому.

У ході засідання члени виконкому встановили розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) об’єктів за рахунок бюджету міської ОТГ на 2019 рік при виконанні робіт у звичайних умовах 8527,0 грн., при середньому розряді складності робіт 3,8.; надали тимчасовий дозвіл на розміщення нестаціонарних засобів для виносної торгівлі предметами ритуальної належності. Також розглянули питання впорядкування адрес житлових будинків та прийняли рішення про встановлення режиму роботи об’єктам торгівлі та закладам ресторанного господарства у Великодню ніч.

Наостанок, внесено зміни до складу Ради  підприємців при виконкомі Пирятинської  міської ради та фінансового плану комунального підприємства „Каштан“ на 2019 рік.


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

Пирятинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області прийме на роботу кандидата на вакантну посаду - провідний лікар відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

 

Оголошено конкурс на посаду головного спеціаліста Пирятинського районного сектору Державної Міграційної Служби України

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту (з питань молоді та спорту)

  на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання дорожніх робіт (ямковий ремонт), а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ЗДО „Червона шапочка“, вул. Ярмаркова, 71, м.Пирятин, Полтавська обл.

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
43 (78.18 %)
Кремація
12 (21.82 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.322552 sec.)