37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
28 лютого 2020 року
Головне меню
Актуально

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 131
візитів сьогодні: 25
візитів всього: 133614
Корисні посилання
Визначено переможця конкурсу на посаду директора Пирятинського краєзнавчого музею
9 квітня 2019 року 22:03

09 квітня в конференц-залі Пирятинської загальноосвітньої школи № 4 відбулося друге засідання конкурсної комісії з відбору кандидатур на заміщення посади керівника  Пирятинського краєзнавчого музею. Член комісії Аліна Мірошніченко внесла пропозицію приймати рішення щодо кандидата відкритим голосуванням. Решта членів підтримали цю пропозицію.

Нагадаємо, що на першому засіданні конкурсної комісії було вирішено допустити до участі у другому засіданні Купріян Наталію Геннадіївну, яка сьогодні презентувала стратегію розвитку закладу. Основним напрямком стратегії є перетворення музею на потужний науковий та культурний центр. Наталія Купріян поділилася планами на майбутнє. Зокрема, це створення електронного архіву музейних колекцій та власного веб-сайту, запровадження велосипедних та пішохідних екскурсій, розширення сфер діяльності, шляхом розробки нових додаткових послуг: розважальних, інформаційних, освітніх тощо.

Під час засідання член комісії Аліна Мірошніченко запропонувала Наталії Купріян створити сторінку музею у мережі „Фейсбук“ для більш ширшого інформування населення про роботу та заходи, які проводяться в закладі. Також рекомендувала взяти участь у Громадському бюджеті.

Ніна Клітко зауважила, що приміщення в якому розташований музей замале і при можливості його потрібно розширити. На що керуючий справами виконкому міської ради Лариса Кочур зазначила, що міською радою планується облаштування виставкового залу у районному Будинку культури, який незабаром перейде у власність об’єднаної громади. 

У підсумку співбесіди з кандидатом Лариса Кочур, як голова конкурсної комісії, наголосила, що перспективний план, презентований Наталією Геннадіївною, наповнений цікавими заходами, але вони потребують інтенсивної роботи і її, як керівника, і трудового колективу, а також фінансування. Виконання керівником закладу перспективних планів  є однією з умов контракту, як це передбачено Положенням про конкурс. 

За результатами голосування Наталію Купріян визнано переможцем конкурсу на посаду директора Пирятинського краєзнавчого музею. Рішення прийнято одноголосно. Тож впродовж трьох робочих днів з дня визначення переможця міським головою буде видано розпорядження про призначення на посаду та укладено строковий трудовий договір (контракт) терміном на п’ять років.

 

Відео засідання конкурсної комісії.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

Пирятинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області прийме на роботу кандидата на вакантну посаду - провідний лікар відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

 

Оголошено конкурс на посаду головного спеціаліста Пирятинського районного сектору Державної Міграційної Служби України

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту (з питань молоді та спорту)

  на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання дорожніх робіт (ямковий ремонт), а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ЗДО „Червона шапочка“, вул. Ярмаркова, 71, м.Пирятин, Полтавська обл.

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
43 (78.18 %)
Кремація
12 (21.82 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.505769 sec.)