37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
21 вересня 2019 року
Головне меню
Актуально

З метою реалізації Стратегії розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання від 23 грудня 2016 року № 313 (далі Стратегія), виконкомом Пирятинської міської ради розробляється План соціально-економічного розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (далі – План).

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  по   27  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 119
візитів сьогодні: 108
візитів всього: 101722
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Визначено переможця конкурсу на посаду директора Пирятинського краєзнавчого музею
9 квітня 2019 року 22:03

09 квітня в конференц-залі Пирятинської загальноосвітньої школи № 4 відбулося друге засідання конкурсної комісії з відбору кандидатур на заміщення посади керівника  Пирятинського краєзнавчого музею. Член комісії Аліна Мірошніченко внесла пропозицію приймати рішення щодо кандидата відкритим голосуванням. Решта членів підтримали цю пропозицію.

Нагадаємо, що на першому засіданні конкурсної комісії було вирішено допустити до участі у другому засіданні Купріян Наталію Геннадіївну, яка сьогодні презентувала стратегію розвитку закладу. Основним напрямком стратегії є перетворення музею на потужний науковий та культурний центр. Наталія Купріян поділилася планами на майбутнє. Зокрема, це створення електронного архіву музейних колекцій та власного веб-сайту, запровадження велосипедних та пішохідних екскурсій, розширення сфер діяльності, шляхом розробки нових додаткових послуг: розважальних, інформаційних, освітніх тощо.

Під час засідання член комісії Аліна Мірошніченко запропонувала Наталії Купріян створити сторінку музею у мережі „Фейсбук“ для більш ширшого інформування населення про роботу та заходи, які проводяться в закладі. Також рекомендувала взяти участь у Громадському бюджеті.

Ніна Клітко зауважила, що приміщення в якому розташований музей замале і при можливості його потрібно розширити. На що керуючий справами виконкому міської ради Лариса Кочур зазначила, що міською радою планується облаштування виставкового залу у районному Будинку культури, який незабаром перейде у власність об’єднаної громади. 

У підсумку співбесіди з кандидатом Лариса Кочур, як голова конкурсної комісії, наголосила, що перспективний план, презентований Наталією Геннадіївною, наповнений цікавими заходами, але вони потребують інтенсивної роботи і її, як керівника, і трудового колективу, а також фінансування. Виконання керівником закладу перспективних планів  є однією з умов контракту, як це передбачено Положенням про конкурс. 

За результатами голосування Наталію Купріян визнано переможцем конкурсу на посаду директора Пирятинського краєзнавчого музею. Рішення прийнято одноголосно. Тож впродовж трьох робочих днів з дня визначення переможця міським головою буде видано розпорядження про призначення на посаду та укладено строковий трудовий договір (контракт) терміном на п’ять років.

 

Відео засідання конкурсної комісії.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

24 вересня 2019 року, о 14 годині, в Центрі громадського діалогу, відбудеться спільне засідання постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг і з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

        Пирятинською міською об’єднаною територіальною громадою оголошується конкурс щодо встановлення зупинкових комплексів-тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м.Пирятин 

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

вчителя-дефектолога інклюзивно-ресурсного центру

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантних посад 
 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту покрівлі адмінбудинку по пл. Героїв Майдану, 2.

         Повідомляємо, що виконавчий комітет Пирятинської міської ради має наміри передати в оренду майно, що перебуває в комунальній власності міської об’єднаної територіальної громади

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.250465 sec.)