37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
28 лютого 2020 року
Головне меню
Актуально

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 64
візитів сьогодні: 26
візитів всього: 133615
Корисні посилання
Нідерланди – країна співпраці
18 лютого 2019 року 09:47

З 10 по 16 лютого начальник управління економіки виконкому Пирятинської міської ради Ірина Солдатова перебувала в навчальній поїздці з вивчення досвіду місцевого економічного  розвитку Нідерландів.  Це стало можливим завдяки ініціативі ЄС „Мери за економічне зростання“, членом якої наша громада стала з 2017 року. В рамках цього проекту підготовлено План місцевого економічного розвитку Пирятинської ОТГ на 2019-2020 роки, який затверджено рішенням 42 сесії міської ради сьомого скликання від 23.07.2019 № 247. План схвалено експертами Світового банку, як наслідок – отримано запрошення на стажування в одній з самих розвинутих країн Європи.

Загальна кількість учасників поїздки була  30 осіб, усі – з країн Східного партнерства (Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна). Делегація з України була найбільшою за чисельністю – 9 осіб.  Необхідно зазначити, що всі учасники активно спілкувались, ділились досягненнями, власним досвідом вирішення проблем.

Нідерланди дуже багата та впевнена в собі країна. Це сталося завдяки наявності однієї  базової цінності - співпраці всіх секторів економіки та суспільства. Кажуть, Нідерланди – країна співпраці і називають цей принцип „Золотим Трикутником“ („Gold Triple“). Завдяки  такій суспільній позиції вдається тримати лідируючі позиції в світовій економіці, реалізовувати значні соціальні програми, протистояти кліматичним викликам. До речі, зміни клімату потребують оперативного реагування та надвисоких фінансових ресурсів, оскільки майже вся територія країни знаходиться на 5-20 метрів нижче рівня моря, і страждає від повеней. У 1953 році сталася велика біда, під час шторму зруйнувалась дамба, що призвело до загибелі близько 2 тисяч осіб. Після такої важкої втрати суспільство разом вирішило більше такого не допускати ніколи. Кошти збирали усі - і держава, і бізнес, і пересічні громадяни. Кажуть, що прості люди продавали коштовності, щоб здати гроші. Збудували єдину в світі гідротехнічну споруду, яка дозволяє забезпечити безпеку людей при будь яких умовах упродовж 200 років. З0 років тому споруду ввели в експлуатацію і регіон повністю відновився, більше того, розвиває туристичний напрямок. У даний час, завдяки збереженню традицій, культурних цінностей, високої якості послуг, щорічно в місцевість, яка знаходиться біля моря поза дамбою,  приїзджає 5 млн. туристів.

Економіка Нідерландів базується на інноваціях, повсюди розташовані Агенції регіонального розвитку, індустріальні парки, кампуси, в яких активно залучається молодь,  що дає можливість значно поліпшити бізнес-клімат. Топ сектори: високі технології, здоров’я, логістика, креативна індустрія, хімія, сільське господарство, відновлювальна енергетика. Визначення пріоритетних галузей здійснюється регіонами самостійно, без підказок зверху, після консультацій з бізнесом. Інструменти підтримки – дешеві кредити, пільгове оподаткування, зниження орендної плати тощо.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

Пирятинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області прийме на роботу кандидата на вакантну посаду - провідний лікар відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

 

Оголошено конкурс на посаду головного спеціаліста Пирятинського районного сектору Державної Міграційної Служби України

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту (з питань молоді та спорту)

  на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання дорожніх робіт (ямковий ремонт), а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ЗДО „Червона шапочка“, вул. Ярмаркова, 71, м.Пирятин, Полтавська обл.

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
43 (78.18 %)
Кремація
12 (21.82 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.354973 sec.)