Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
20 березня 2019 року 08:49

Роз’яснення про прийом документів для нарахування дотацій на молодняк ВРХ

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради доводить до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва“ зі змінами та доповненнями передбачено дотацію за молодняк, який народився в господарствах фізичних осіб.

Згідно цієї постанови, дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Дотація за молодняк нараховується за кожні повні чотири місяці його утримання тобто після чотирьох місяців і одного дня власнику теляти нараховується 300 гривень дотації. За наступні повні чотири місяці утримання після восьми місяців і одного дня власнику тварини нараховується 700 гривень. Якщо власник теляти не подав перший раз за чотири місяці утримання тоді йому нараховується 1000 гривень (300 гривень за перших чотири місяці утримання і 700 гривень за наступні чотири місяці його утримання). За наступні повні чотири місяці утримання після дванадцяти місяців і одного дня власнику тварини нараховується 1500 гривень.

Якщо власник теляти не подав перший та другий раз за вісім місяців утримання тоді йому нараховується 2500 гривень (300 гривень за перших чотири місяці утримання і 700 гривень за наступні чотири місяці його утримання і 1500 гривень за наступні чотири місяці його утримання).

Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку у розмірі:

за перші чотири місяці утримання молодняка — 300 гривень за голову;

за наступні чотири місяці утримання молодняка — 700 гривень за голову;

за наступні чотири місяці утримання молодняка — 1500 гривень за голову.

Датою переміщення молодняка вважається дата прибуття тварин в господарство нового власника, зазначена в паспорті великої рогатої худоби, засвідчена в установленому порядку та підтверджена інформацією, наданою Адміністратором Єдиного державного реєстру тварин.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодяк фізичні особи, які проживають на території Пирятинської міської ОТГ подають до ЦНАПу за адресою: м.Пирятин, пл.Героїв Майдану, 2, копії таких документів:

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

          ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини;

паспорта великої рогатої худоби (молодняка), у разі утримання 10 і більше голів молодняка - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин.

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб — власників тварин, форму якого встановлює Мінагрополітики.

Просимо звернути увагу, документи, що подаються для отримання дотації за молодняк, якому виповнилося 12 місяців у грудні 2018 року, приймаються до 1 квітня 2019 року у разі наявності в господарстві населення такого молодняка на момент подання документів.

Також фізичні особи, яким було нараховано та виплачено у попередньому році дотацію за молодняк великої рогатої худоби за повні 8 місяців утримання та які мають намір отримати дотацію за молодняк, що досяг віку від 12 до 13 місяців у січні-лютому поточного року, мають право на відповідну дотацію у 2019 році у разі наявності в господарстві населення такого молодняка на момент подання документів.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua