Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
19 березня 2019 року 10:21

Гендерна рівність та відкрите урядування задля підсилення місцевої демократії

З 14 по 15 березня директор Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Кабушка  взяла участь у засіданні Круглого столу „Гендерна рівність та відкрите урядування задля підсилення місцевої демократії“, організованого Асоціацією міст України та Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи в рамках Тижня Відкритого Врядування (11 – 17 березня 2019) і проекту „Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні“.

У заході взяли участь представник Голови Асоціації міст України в Парламенті, народний депутат України Оксана Продан, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, керівник відділу Департаменту співпраці та зовнішніх відносин Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Маріте Морас, заступник голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, радник Міністра Кабінету Міністрів України Тарас Мельничук, Охтирський міський голова, член Конгресу Ігор Алексєєв, а також міські голови, начальники місцевих департаментів та управлінь, фахівці з питань гендерної рівності з Сербії, Великобританії та Іспанії, експерти Асоціації міст України і Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Цей захід організовано з метою інтеграції гендерного підходу в діяльність органів місцевого самоврядування в контексті відкритого урядування, сприяння забезпеченню гендерної рівності на місцевому рівні через покращення прозорості, залучення громадян, підзвітності та відповідальності органів влади.

Народний депутат України, представник Голови Асоціації міст України в Парламенті Оксана Продан відзначила, що питання гендерної рівності є важливим для Асоціації міст України. Розповіла про підтримку АМУ Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків. У 2018 році Асоціація міст України отримала статус партнера Ради європейських муніципалітетів і регіонів (CEMR) з питань впровадження Хартії та започаткувала кампанію з підготовки міст-членів АМУ до підписання Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків. За минулий рік Хартію прийняли півсотні українських громад і цей процес продовжується. Оксана Продан наголосила на важливості продовження приєднання міст до Хартії. Народний депутат також відзначила, що у своїй діяльності в парламенті вона активно відстоює питання гендерної рівності та є членом МФО „Рівні можливості“.

Робота круглого столу продовжилася тематичними сесіями, під час яких учасники обговорили актуальні питання впровадження принципів гендерної рівності у місцевому самоврядуванні та обмінялися досвідом.

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua