Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
18 березня 2019 року 14:03

І етап фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я“

Ніхто не буде заперечувати, що здоров’я у житті – найбільший скарб. Ті, хто стоять на порозі майбутнього, розуміють істину: тільки здоров’я дасть можливість знайти улюблену професію, приміряти на себе різні ролі, опанувати будь-яку справу, впевнено йти до омріяних вершин.

15 березня в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості проведено І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я“.

Мета даного заходу – розвивати творчі здібності, згуртовувати учнів, створювати умови для дружнього спілкування, виявлення талантів, стимулювати впевненість у собі, ініціативність у пропагуванні здорового способу життя.

 Для участі у фестивалі були запрошені команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Учасники мали можливість ознайомити присутніх із власними креативними думками, розповсюдити кращий досвід із профілактики запобігання негативним проявам серед молоді, використовуючи вокальні, хореографічні, спортивні здібності, літературно-мистецькі засоби, власне бачення проблеми з активної позиції самих підлітків, що було переконливим і несло мотивацію на здоровий спосіб життя. Усіх команд-учасників було сім.

За результатами конкурсних змагань найкращі вміння у пропаганді здорового способу життя продемонструвала команда „Щасливе життя“ Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості, у конкурсі плакатів розділили перемогу Пирятинський ліцей та Філія Пирятинського ліцею; ІІ місце посіли Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 та Опорний заклад Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6; у конкурсі-вікторині І місце здобув Пирятинський центр дитячої та юнацької творчості.

Безперечно, що подібні заходи в невимушеній ігровій формі формують модель молодої людини, здатної розумно і систематично дбати про здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне щасливе майбутнє. Однак, при цьому не потрібно забувати, що цей шлях нелегкий і потребує наполегливої цілеспрямованої щоденної праці.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua