37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
26 травня 2019 року
Головне меню
Актуально

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" повідомляє про намір встановити розмір внесків за встановлення, обслуговування та заміну засобів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» окремо по кожній будівлі в м. Пирятин.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Полтавській області виявлені факти підроблення офіційних документів, печаток, штампів, бланків, тощо.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 73
візитів сьогодні: 8
візитів всього: 90244
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Енергоефективність та енергозбереження в Пирятинській громаді
14 березня 2019 року 15:21

 Сьогодні, під головуванням міського голови Олексія Рябоконя, відбулась робоча нарада з питань енергоефективності та енергозбереження в Пирятинській громаді. В даному заході взяли участь керівники та завгоспи об’єктів комунальної власності, керівники комунальних підприємств, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

  Головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю виконкому міської ради Руслан Биков проінформував присутніх про використання енергетичних ресурсів об’єктами комунальної власності за 2018 рік. Проаналізовано та визначено об’єкти з найбільшим та найменшим питомим споживанням енергоресурсів. Зроблено висновок, що в порівняння з 2017 роком, у 2018 році досягнуто економію витрат ресурсів у закладах та установах, що фінансуються з місцевого бюджету. Так, у 2017 році загальне використання бюджетними установами  енергії склало – 4653,9 МВт*год/рік, то    вже    в  2018 році даний показник становив – 4530,7 МВт*год/рік, шо на 123,2 МВт*год/рік менше. Цю економію досягнуто за рахунок впровадження ряду енергоефективних та енергозберігаючих заходів.

 Пирятинська міська рада щороку фінансує енергоефективні проекти із бюджету  громади. Так, за період з 2017 по 2018 роки було виділено понад 9,7 млн.грн. на впровадження енергозберігаючих заходів, а саме: заміну віконних та дверних конструкцій на енергозберігаючі, малопродуктивних газових і твердопаливних котлів на сучасне високоефективне обладнання, заміну теплотрас, реконструкції покрівель із утепленням, утеплення фасадів та інше.

Наприклад, у 2018 році проведено капітальний ремонт покрівлі із утепленням в Центрі дитячої та юнацької творчості, здійснено утеплення фасаду мінеральною ватою товщиною 120 мм в ДНЗ „Сонечко“, завершено перший етап реконструкції покрівлі із утепленням горищного перекриття в опорному закладі Пирятинської ЗШ I-III ступенів № 6. Окрім цього, реалізовано програму „Енергоефективність та енергозбереження у освітніх закладах Пирятинської ОТГ на 2018 рік“.

  У громаді запроваджено систему енергетичного моніторингу як ключовим елементом у функціонуванні динамічної системи енергоменеджменту, що дозволяє оптимізувати споживання енергетичних ресурсів. Дана система енергомоніторингу включає в себе інвентаризацію будівель та щоденний збір інформації про використання всіх видів енергоресурсів та води. Вона дає можливість відслідкувати фактичне споживання ресурсів, визначити клас енергоефективності будівель.

 Зокрема, наголошено, що насьогодні виконавчий комітет Пирятинської міської  ради   бере   активну   участь в проекті „Енергоефективність у громадах II“, що підтримується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH від Програми „U-LEAD з Європою“. Це дає нам можливість вдосконалити вже існуючу систему енергоменеджменту та перейняти досвід, як у вітчизняних, так і закордонних муніципалітетів, які вже досягли значних результатів у напрямку енергоефективності та енергозбереження. В рамках проекту „Енергоефективність у громадах II“ надається всебічна підтримка експертів у написанні „Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату Пирятинської міської ОТГ до 2030 року“, що включає в собі розробку базового кадастру викидів та проведення оцінки ризиків і вразливості до змін клімату. За допомогою даного проекту громада вже отримала спеціалізоване обладнання для енергоменеджера.

  Також обговорювалось питання участі в Муніципальній платформі від проекту ЄС в Україні „Угода мерів – Схід“, де до складу керуючого комітету ввійшов і міський голова Олексій Рябоконь.

  Щодо впровадження альтернативних джерел енергії, було зазначено, що громада приймає участь у конкурсі „Виклик глобальної зміни клімату“, ініційованому Європейським інвестиційним банком та проектом „Угода мерів щодо клімату та енергії“. Надіслано заявку на будівництво комунальної сонячної електростанції потужністю 4 МВт.


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

 

 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади: начальника Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних  посад:

1. Начальник відділу державної реєстрації - державний реєстратор

2. Начальник відділу управління комунальною власністю

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ганку приміщення ФАП с. Олександрівка (технічне завдання) та по поточному ремонту фасаду сільського клубу в с. Олександрівка (технічне завдання).

  

 У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Пирятинської міської ради  запрацював мобільний офіс, який обслуговує клієнтів „на дому“. Новий сервіс працює для людей з особливими потребами, з інвалідністю та для громадян, які знаходяться на стаціонарному лікуванні

 

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.216883 sec.)