Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
6 березня 2019 року 13:14

Перші кроки на шляху до енергоефективності

5 березня в Києві відбулася конференція „Обладнання енергоменеджера на практиці“, яка організована проектом „Енергоефективність у громадах ІІ“ і підтримується в Україні за дорученням уряду Німеччини компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою „U-LEAD з Європою“, яка спільно фінансується Європейським Союзом. У заході взяли участь міський голова Олексій Рябоконь та головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю виконкому міської ради Руслан Биков.

Проект „Енергоефективність у громадах ІІ“ підтримує 30 відібраних на конкурсних засадах ОТГ, серед яких і Пирятинська міська об’єднана територіальна громада, у впровадженні системи муніципального енергетичного менеджменту. Основна підтримка зосереджена на навчанні представників громад основам муніципального енергетичного менеджменту, концепція якого побудована за модульною системою і базується на передовому німецькому досвіді, адаптованому до впровадження в Україні.

Основною подією конференції стало офіційне вручення головам 30 об’єднаних територіальних громад спеціалізованого обладнання для енергоменеджерів, яке є необхідним на кожному етапі впровадження системи енергетичного менеджменту.

Крім того, відбулося практичне заняття з ознайомленням технічних аспектів використання даного обладнання.

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua