Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
16 лютого 2019 року 15:08

Комунальні підприємства прозвітували про свою роботу за 2018 рік

15 лютого відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.  Розглянуто 7 питань та прийнято відповідні рішення.

Комунальники спільно з головним спеціалістом відділу економічного аналізу та розвитку управління економіки виконкому міської ради Наталією Музиченко  доповіли членам виконкому про проведену роботу щодо виконання затверджених планів по доходах і витратах підприємств, а також про господарську діяльність, яку здійснювали комунальні підприємства впродовж звітного періоду.

Членів виконкому цікавило, на що комунальники витратили свої прибутки. Здебільшого – на покращення матеріально-технічної бази. Зокрема,  комунальним підприємством „Готель „Пирятин“ придбано бойлери, холодильники, відремонтовано душову кабіну та номер люкс, замінено вікна. Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди провели поточний ремонт обладнання та каналізаційної мережі, придбали комп’ютерну техніку. А Пирятинським міським водоканалом встановлено огорожу санзони в с.Олександрівка, замінено лінії водопостачання та інше.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи виконкому міської ради Роман Педяш поінформував присутніх про необхідність формування матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків  надзвичайних ситуацій на території  Пирятинської міської ради.

Далі члени виконкому затвердили перелік видів суспільно корисних оплачувальних робіт, які можуть виконуватись із залученням порушників, на яких накладено адміністративне стягнення. Це стосується громадян, які не сплачують аліменти. Обговорили перелік комунальних підприємств, на яких можуть проводитись такі роботи. Таким підприємством визначено КП „Каштан“.

У ході розгляду питання про доцільність поселення жительки міста Пирятин до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району члени виконкому дійшли висновку, що ця громадянка може бути поселена лише на платній основі.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua