Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
14 лютого 2019 року 13:07

Казкотерапія викликає відчуття захищеності

Специфіка роботи працівників Центру надання адміністративних послуг відрізняється тим, що в них  присутня велика кількість ситуацій з високою  емоційною насиченістю і складністю міжособистісного спілкування,  і це вимагає від спеціаліста значних зусиль для встановлення довірливих  відносин і умінь управляти  напруженістю ділового спілкування. І при цьому зберігати гарний настрій,  бажання допомагати людям, віддаючи  свої сили, свій час, свої ресурси, тобто професійно не вигоріти,  а постійно  розвиватися та удосконалюватися.

З цією метою  12 лютого 2019 року  у ЦНАПі відбувся психологічний тренінг „Особистісне зростання. Професійне вигорання“,  який провела психолог Олена Холоділова. У тренінгу взяли участь секретар міської ради Тетяна Чайка, психолог Юлія Добош, адміністратори ЦНАПу та працівники відділу державної реєстрації виконкому міської ради.

У процесі  тренінгової програми  були опрацьовані алгоритми дій при спілкуванні з людьми та виникненні конфлікту, вправи управління енергіями, розвантажувальні практики, аспекти профілактики професійного вигорання засобами арттерапії.

На завершення учасники прослухали казку про „працьовиту дівчину“, яка яскраво виявляє риси особистості в реальному житті, доводить,  що нереалізоване може матеріалізуватися, що  мрія збувається, а головне – виникає відчуття захищеності.

 

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua