Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
7 лютого 2019 року 11:27

Проведено конкурси на заміщення вакантних посад психолога та вчителя лікувальної фізкультури інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти молоді та спорту Пирятинської міської ради

Проведено конкурси на заміщення вакантних посад психолога та вчителя лікувальної фізкультури інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти молоді та спорту Пирятинської міської ради.

Пирятинський ІРЦ утворено рішенням тридцять восьмої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання від 06.06.2018 № 167 „Про створення інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради“ з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

Конкурс проходив у декілька етапів: прийом документів від осіб, які бажали взяти участь у відборі, попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам, проведення іспиту та визначення його результатів, проведення співбесіди та формування її результатів, визначення переможців конкурсного відбору.

Відповідно до рішення конкурсної комісії, за результатами вивчення поданих документів, результатів іспиту та співбесіди з кандидатами, комісія рекомендувала начальнику відділу освіти, молоді та спорту Тамарі Коваленко призначити на вакантну посаду психолога інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти молоді та спорту Пирятинської міської ради Юлію Добош.

На вакантну посаду вчителя лікувальної фізкультури інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти молоді та спорту Пирятинської міської ради рекомендовано призначити Наталію Карабут.

Кожен з батьків, що має дитину з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років, може звернутися за допомогою до ІРЦ за місцем проживання. Батьки можуть отримати безкоштовну консультацію, обстеження та заняття зі спеціалістами для своїх дітей. Фахівці центру здійснюють комплексну оцінку дітей та займаються розробкою програм їх розвитку.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua