37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
22 квітня 2019 року
Головне меню
Актуально

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" повідомляє про намір встановити розмір внесків за встановлення, обслуговування та заміну засобів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» окремо по кожній будівлі в м. Пирятин.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Полтавській області виявлені факти підроблення офіційних документів, печаток, штампів, бланків, тощо.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 67
візитів сьогодні: 156
візитів всього: 87299
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Участь молоді – це коли молодь слухають і чують!
6 лютого 2019 року 11:04

05 лютого в м. Київ відбулася Національна конференція „Молодіжні ради в малих громадах: як створити та запустити?“, учасницею якої була директор міського центру соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді Юлія Кабушка.

Питання розвитку молодіжної роботи у новостворених громадах дуже актуальне для України. Процеси децентралізації дають нові економічні та соціальні можливості для громадян, у тому числі для молоді. Чимало громад ставлять питання про розвиток молодіжної роботи на своїй території та шукають кращі практики її реалізації. Не є секретом, що молоді люди часто залишають свою громаду або ведуть пасивне громадське життя, рідко долучаються до її розбудови. Ці та інші виклики вимагають якнайшвидшого вирішення.

Завдяки Міністерству молоді та спорту України, молодіжним працівникам, партнерським міжнародним організаціям в Україні створено уже чимало документів та рекомендацій щодо розвитку молодіжної роботи для ОТГ. Важливо, що усі вони включать у себе інструмент участі молоді у житті громади – молодіжні ради.

Процес формування таких молодіжних консультативно-дорадчих органів (молодіжних рад) лише розпочався в Україні, але уже можна говорити про успішні практики, а також ризики, які виникають у їх роботі. Цей процес не є легким, проте такий інструмент участі молоді є дієвим і ми це бачимо, до прикладу, на основі досвіду Польщі. Має він і позитивний вплив на вирішення проблем молоді у сільських громадах.

Під час конференції йшлося насамперед: про переваги та ризики роботи молодіжної ради в ОТГ; варіанти створення та навчання такої ради; ефективність молодіжної ради в малій громаді; сталість її роботи; веб-інструмент для створення ради, на якому можна знайти типові документи та покроковий план роботи ради; ситуацію із молодіжною роботою у сільських громадах (Ureport від Unicef Ukraine) та продемонстровані успішні кейси роботи молодіжних рад на прикладі Волинської області. Під час другої модерованої панелі учасниками була обговорена тема: „Участь молоді? Яка користь і ризики для громади.“ Учасниками виступили: Олександр Ярема – заступник міністра молоді та спорту України; Оксана Піцик – голова Смідинської громади; Оксана Дащаківська - керівниця Західноукраїнського представництва фонду „Відродження“ та Назар Зелінка - ініціатор створення та перший голова молодіжної міської ради Тернополя, депутат Тернопільської міської ради.

 

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

22 квітня 2019 року, о 14:00, у конференц-залі Пирятинської зош № 4, відбудеться засідання відповідальної комісії з розгляду регуляторних актів - постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання поточного ремонту покрівлі клубу в с. Калинів Міст (обсяги робіт).

 

начальника відділу управління комунальною власністю виконкому міської ради

Процедура призначення на посаду проводиться за конкурсним відбором.

Умови конкурсу:

Термін прийняття документів – з  26 березня  по 26 квітня  2019 року.

начальника відділу культури і туризму міської ради

Процедура призначення на посаду проводиться за конкурсним відбором.

Умови конкурсу:

Термін прийняття документів – з  26 березня  по 26 квітня  2019 року.

  

 У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Пирятинської міської ради  запрацював мобільний офіс, який обслуговує клієнтів „на дому“. Новий сервіс працює для людей з особливими потребами, з інвалідністю та для громадян, які знаходяться на стаціонарному лікуванні

 

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.286095 sec.)