37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
22 серпня 2019 року
Головне меню
Актуально

З метою з’ясування ставлення громади до розвитку приватного підприємництва та намірів влади щодо його підтримки проводиться опитування громадської думки мешканців Пирятинської міської ОТГ. Просимо Вас взяти участь в опитуванні, оскільки Ваша відповідь допоможе зрозуміти, чи потрібна підприємцям допомога, яким чином і якою вона повинна бути.

 

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  до   28  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 12
переглядів: 69
візитів сьогодні: 75
візитів всього: 98020
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Участь молоді – це коли молодь слухають і чують!
6 лютого 2019 року 11:04

05 лютого в м. Київ відбулася Національна конференція „Молодіжні ради в малих громадах: як створити та запустити?“, учасницею якої була директор міського центру соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді Юлія Кабушка.

Питання розвитку молодіжної роботи у новостворених громадах дуже актуальне для України. Процеси децентралізації дають нові економічні та соціальні можливості для громадян, у тому числі для молоді. Чимало громад ставлять питання про розвиток молодіжної роботи на своїй території та шукають кращі практики її реалізації. Не є секретом, що молоді люди часто залишають свою громаду або ведуть пасивне громадське життя, рідко долучаються до її розбудови. Ці та інші виклики вимагають якнайшвидшого вирішення.

Завдяки Міністерству молоді та спорту України, молодіжним працівникам, партнерським міжнародним організаціям в Україні створено уже чимало документів та рекомендацій щодо розвитку молодіжної роботи для ОТГ. Важливо, що усі вони включать у себе інструмент участі молоді у житті громади – молодіжні ради.

Процес формування таких молодіжних консультативно-дорадчих органів (молодіжних рад) лише розпочався в Україні, але уже можна говорити про успішні практики, а також ризики, які виникають у їх роботі. Цей процес не є легким, проте такий інструмент участі молоді є дієвим і ми це бачимо, до прикладу, на основі досвіду Польщі. Має він і позитивний вплив на вирішення проблем молоді у сільських громадах.

Під час конференції йшлося насамперед: про переваги та ризики роботи молодіжної ради в ОТГ; варіанти створення та навчання такої ради; ефективність молодіжної ради в малій громаді; сталість її роботи; веб-інструмент для створення ради, на якому можна знайти типові документи та покроковий план роботи ради; ситуацію із молодіжною роботою у сільських громадах (Ureport від Unicef Ukraine) та продемонстровані успішні кейси роботи молодіжних рад на прикладі Волинської області. Під час другої модерованої панелі учасниками була обговорена тема: „Участь молоді? Яка користь і ризики для громади.“ Учасниками виступили: Олександр Ярема – заступник міністра молоді та спорту України; Оксана Піцик – голова Смідинської громади; Оксана Дащаківська - керівниця Західноукраїнського представництва фонду „Відродження“ та Назар Зелінка - ініціатор створення та перший голова молодіжної міської ради Тернополя, депутат Тернопільської міської ради.

 

 


Пошук по сайту
 
Smart
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

09 вересня 2019 року, о 14:00, в приміщенні Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться п’ятдесят дев’ята сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

23 серпня о 09:00 год. відбудеться позачергове засідання виконкому міської ради. 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.237166 sec.)