37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
22 серпня 2019 року
Головне меню
Актуально

З метою з’ясування ставлення громади до розвитку приватного підприємництва та намірів влади щодо його підтримки проводиться опитування громадської думки мешканців Пирятинської міської ОТГ. Просимо Вас взяти участь в опитуванні, оскільки Ваша відповідь допоможе зрозуміти, чи потрібна підприємцям допомога, яким чином і якою вона повинна бути.

 

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  до   28  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 10
переглядів: 124
візитів сьогодні: 74
візитів всього: 98019
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Депутати погодили внесення змін до Програми покращення благоустрою Пирятинської ОТГ на 2019 рік
5 лютого 2019 року 19:53

05 лютого відбулося позачергове пленарне засідання сорок восьмої сесії міської ради сьомого скликання. Необхідність проведення позачергового засідання зумовлена тим, що КП  „Каштан“ потребує дофінансування для надання послуг з прибирання снігу та льоду.

За годину до проведення сесії відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва і з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг. У ході засідання депутати заслухали інформацію спеціалістів КП „Каштан“ про використання коштів на проведення  робіт з розчищення  міста від снігу та льоду у січні 2019 року, ознайомилися з обґрунтованими розрахунками, які стосувалися дофінансування  заходів Програми покращення благоустрою Пирятинської ОТГ на 2019 рік. Комісії рекомендували сесії міської ради внести зміни та доповнення до Програми, зокрема передбачити кошти в сумі 190 тисяч гривень на прибирання снігу та 55 тисяч гривень – на прибирання льоду.

На сесії міської ради депутати одноголосно підтримали рекомендації постійних комісій та схвалили внесення змін до Програми покращення благоустрою Пирятинської ОТГ на 2019 рік.

Голова постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи Василь Войпанюк ознайомив присутніх з депутатським запитом щодо результатів проведення капітального ремонту загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4. Депутатський запит підтримало 13 депутатів міської ради.

У „різному“ заступник міського голови Раїса Андрейщук ознайомила присутніх із відповіддю Пирятинського районного лабораторного відділення Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» щодо  результатів досліджень змивів плісняви із спортивного залу Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 та озвучила ряд проблемних питань, які будуть винесені на розгляд профільних комісій міської ради.

 

 


Пошук по сайту
 
Smart
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

09 вересня 2019 року, о 14:00, в приміщенні Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться п’ятдесят дев’ята сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

23 серпня о 09:00 год. відбудеться позачергове засідання виконкому міської ради. 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.274635 sec.)