37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
22 квітня 2019 року
Головне меню
Актуально

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" повідомляє про намір встановити розмір внесків за встановлення, обслуговування та заміну засобів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» окремо по кожній будівлі в м. Пирятин.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Полтавській області виявлені факти підроблення офіційних документів, печаток, штампів, бланків, тощо.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 122
візитів сьогодні: 156
візитів всього: 87299
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Депутати погодили внесення змін до Програми покращення благоустрою Пирятинської ОТГ на 2019 рік
5 лютого 2019 року 19:53

05 лютого відбулося позачергове пленарне засідання сорок восьмої сесії міської ради сьомого скликання. Необхідність проведення позачергового засідання зумовлена тим, що КП  „Каштан“ потребує дофінансування для надання послуг з прибирання снігу та льоду.

За годину до проведення сесії відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва і з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг. У ході засідання депутати заслухали інформацію спеціалістів КП „Каштан“ про використання коштів на проведення  робіт з розчищення  міста від снігу та льоду у січні 2019 року, ознайомилися з обґрунтованими розрахунками, які стосувалися дофінансування  заходів Програми покращення благоустрою Пирятинської ОТГ на 2019 рік. Комісії рекомендували сесії міської ради внести зміни та доповнення до Програми, зокрема передбачити кошти в сумі 190 тисяч гривень на прибирання снігу та 55 тисяч гривень – на прибирання льоду.

На сесії міської ради депутати одноголосно підтримали рекомендації постійних комісій та схвалили внесення змін до Програми покращення благоустрою Пирятинської ОТГ на 2019 рік.

Голова постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи Василь Войпанюк ознайомив присутніх з депутатським запитом щодо результатів проведення капітального ремонту загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4. Депутатський запит підтримало 13 депутатів міської ради.

У „різному“ заступник міського голови Раїса Андрейщук ознайомила присутніх із відповіддю Пирятинського районного лабораторного відділення Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» щодо  результатів досліджень змивів плісняви із спортивного залу Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 та озвучила ряд проблемних питань, які будуть винесені на розгляд профільних комісій міської ради.

 

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

22 квітня 2019 року, о 14:00, у конференц-залі Пирятинської зош № 4, відбудеться засідання відповідальної комісії з розгляду регуляторних актів - постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання поточного ремонту покрівлі клубу в с. Калинів Міст (обсяги робіт).

 

начальника відділу управління комунальною власністю виконкому міської ради

Процедура призначення на посаду проводиться за конкурсним відбором.

Умови конкурсу:

Термін прийняття документів – з  26 березня  по 26 квітня  2019 року.

начальника відділу культури і туризму міської ради

Процедура призначення на посаду проводиться за конкурсним відбором.

Умови конкурсу:

Термін прийняття документів – з  26 березня  по 26 квітня  2019 року.

  

 У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Пирятинської міської ради  запрацював мобільний офіс, який обслуговує клієнтів „на дому“. Новий сервіс працює для людей з особливими потребами, з інвалідністю та для громадян, які знаходяться на стаціонарному лікуванні

 

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.314184 sec.)