37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
22 серпня 2019 року
Головне меню
Актуально

З метою з’ясування ставлення громади до розвитку приватного підприємництва та намірів влади щодо його підтримки проводиться опитування громадської думки мешканців Пирятинської міської ОТГ. Просимо Вас взяти участь в опитуванні, оскільки Ваша відповідь допоможе зрозуміти, чи потрібна підприємцям допомога, яким чином і якою вона повинна бути.

 

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  до   28  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 12
переглядів: 56
візитів сьогодні: 75
візитів всього: 98020
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Озеленення території скверу „Фантазія“
8 листопада 2018 року 14:04

Озеленення міста зазвичай формує імідж та враження про місто чи певну його частину, саме краса зовнішнього простору біля міських споруд створює наш настрій і затишок.

Оскільки в парковому озелененні однією з головних особливостей є догляд за посадженими рослинами,  у плануванні території скверу „Фантазія“ ми звернули найбільшу увагу на ті рослини, які потребують мінімального догляду і не вимогливі до умов зростання.

Загальна концепція озеленення території скверу „Фантазія“ – класичний регулярний стиль, жива огорожа, традиційні ландшафтні композиції з перевагою вічнозелених хвойних рослин.

Вхідна центральна частина скверу прикрашена живою огорожею із вічнозеленої рослини – самшиту звичайного (висаджено 360 штук), який не втрачає свою декоративність протягом року.

Мальовничий куток всередині огорожі  спроектований у вигляді острівця (рокарію), на якому висаджені хвойні, декоративно-листяні і квітучі низькорослі кущі  у поєднанні з камінням. При створенні кам'янистого саду підбиралися рослини з різноманітним забарвленням хвої, листя і розміру.         Рокарій в сквері складають такі  рослини: ялівець, туї, різновиди барбарису, спіреї, кизильника, бересклету, плюща, навесні доповниться багаторічними квітами (лаванда, гейхера, аліссум, флокс. Іншу частину скверу – прогулянкову – доповнюють змішані групи із хвойних дерев та листяних кущів.

Уздовж доріжки за містком висаджені рядова посадка із яскравого представника осінньої палітри - барбарису Тунберга з пурпуровим забарвленням листочків та бирючини звичайної – ідеальний варіант для створення живоплоту. Також не обійшлися в дитячому сквері без новорічного символу – красуні-ялинки в поодинокій посадці.

Крім того, на території скверу висаджено 50 кущів вічнозеленого грунтовкривного ялівцю козацького, який володіє унікальною властивістю - оздоровлення та очищення повітря.

Роботи з озеленення на території скверу ще не закінчені і будуть продовжуватися найближчим часом.

Посадковий матеріал для озеленення був придбаний у ДП „Пирятинське лісове господарство“.


Пошук по сайту
 
Smart
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

09 вересня 2019 року, о 14:00, в приміщенні Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться п’ятдесят дев’ята сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

23 серпня о 09:00 год. відбудеться позачергове засідання виконкому міської ради. 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.280468 sec.)