37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
27 травня 2018 року
Головне меню
Актуально

Маєш ідею?

Хочеш змінити своє місто?

Це легко!

Напиши проект і подай його з 1 квітня по  30 червня на громадський бюджет за адресою м. Пирятин, вул. Соборна 21.

 На громадських слуханнях  22 березня, о 17:30,  у Центрі дитячої та юнацької творчості, є змога навчитися писати проекти.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті в розділі Громадський бюджет та за телефонами: (095) 354 – 27 – 69; (066) 137 – 18 – 12; 2 – 04 – 12.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 63
візитів сьогодні: 42
візитів всього: 57169
Корисні посилання
Із засідання постійної комісії з питань освіти, молоді, культури, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту
16 травня 2018 року 19:47

15 травня відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді, культури, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту. Розглядали питання про внесення змін до Програми соціального захисту населення на 2018 рік. У зв’язку з тяжкими травмами, які отримала 9-річна дівчинка Литвиненко А.О. внаслідок ДТП, що сталася 11 травня цього року, та за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв'язку та сфери послуг до Програми запропоновано внести пункт про надання матеріальної допомоги на лікування громадянам, постраждалим внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Члени комісії погодили суму допомоги Литвиненко А.О. в розмірі 100 тис. грн., а також напрацювали декілька варіантів перерахунку цих коштів. Як пояснила заступник міського голови Раїса Андрейщук, розмір матеріальної допомоги обговорювався зі спеціалістами – лікарями Пирятинської ЦРЛ та обласної лікарні, де зараз перебуває пацієнтка. Окрім того, депутати погодили винести на розгляд сесії проект звернення депутатського корпусу міської ради до Полтавської обласної ради щодо включення Литвиненко А., постраждалої внаслідок ДТП, до пільгової черги на протезування суглобів позачергово.

Окрім того, під час засідання голова постійної комісії ініціював розгляд питання про позицію членів комісії стосовно обставин ДТП, що сталася в Пирятині 11 травня цього року. Він зазначив, що поведінка окремих депутатів в обговоренні цієї ДТП є непорядною. Адже, несправедливо і непорядно звинувачувати в тому, що сталося виключно міського голову. Звісно є винні, які не виконали поставлені депутатами завдання. Але спекулювати життям і здоров’я дитини, зводити особисті стосунки, користуючись цією подією, грати на почуттях рідних дитини та жителів нашого міста, розпалюючи негатив – неприпустимо. Тому члени комісії вирішили рекомендувати колегам дотримуватись етики поведінки, не допускати просування власних політичних інтересів у роботі комісій, а постійній комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ винести свої висновки з даного питання. Також під час розгляду другого питання порядку денного члени комісії вирішили рекомендувати освітнім закладам систематично проводити заходи з упередження нещасних випадків на дорогах, а керівництву міської ради – посилити контроль за виконанням прийнятих рішень.

 


Пошук по сайту
 
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради проводить закупівлю житла особам з числа дітей сиріт та для дитячого будинку сімейного типу. Планується придбати 2-4 однокімнатні квартири та будинок загальною площею до 180 кв.м.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання робіт по облаштуванню водозбору з даху ДНЗ „Пролісок“.

31 травня 2018 року, о 9:00, в міській раді, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

31 травня 2018 року, 0 14:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям прийняти участь у тендерах, що проходять на сторінці електронних закупівель „Прозоро“.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт із заміни дверей на енергозберігаючі, на об’єкті ДНЗ „Червона шапочка“, вул. Ярмаркова, 71, м.Пирятин, Полтавська обл.

30 травня 2018 року, о 13:00, у конференц-залі Пирятинського ліцею, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

06 червня 2018 року, о 14:00, в Центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться тридцять дев’ята сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Пирятинської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 4 Пирятинської міської ради Полтавської області

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
197 (51.17 %)
Ні
182 (47.27 %)
Не цікавлюсь
6 (1.56 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.137617 sec.)