37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
23 липня 2018 року
Головне меню
Актуально

Шановні жителі громади! 

Зробіть місто красивим і отримайте подарунок!

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою міста  до Дня Пирятина „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

У зв’язку зі зміною середньозваженого тарифу, збільшення вартості енергоносіїв та підвищення заробітної плати ТОВ „НАШЕ ТЕПЛО“ повідомляє про намір зміни економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 27
візитів сьогодні: 127
візитів всього: 62105
Корисні посилання
Із засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв'язку та сфери послуг
14 травня 2018 року 15:44

14 травня відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв'язку та сфери послуг. Підставою для скликання комісії стало звернення керівника Центру допомоги учасникам АТО Едуарда Скрипки щодо термінового розгляду питання про причини ДТП, що трапилася 11 травня поточного року, і в якій постраждала 9-річна учениця однієї з міських шкіл. На думку Е.Скрипки однією з причин цієї ДТП є невиконання рішення сесії міської ради від 23.12.2016 № 332 щодо встановлення на проїжджій частині вулиць міста засобів примусового обмеження руху транспорту, так званих „лежачих поліцейських“. Голова постійної комісії Олексій Хоменко нагадав, що петиція про встановлення на автодорогах міста „лежачих поліцейських“ не лише була підтримана рішенням сесії, для її виконання було створено робочу комісію з питань безпеки дорожнього руху, яка напрацювала перелік місць встановлення засобів обмеження швидкості. Але вони так і не були встановленні.

Заступник міського голови Максим Варава пояснив, що зміни до Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки в Пирятинській міській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2019 роки в частині реалізації петиції, були внесені рішенням сесії 4 квітня поточного року. Відповідно до них встановлення лежачих поліцейських передбачено біля пішохідних переходів по вулиці Європейській (поблизу магазину „Хвилинка“ та школи №4), по вулиці Визволення (поблизу Пирятинського ліцею), по вулиці Гагаріна (поблизу школи №6), по вулиці Зоряній (поблизу школи №1) та по вулиці Соборній (поблизу школи №4). Максим Варава також зауважив, що комісія з безпеки дорожнього руху тривалий час визначалась із типом лежачих поліцейських. Зрештою було погоджено встановлювати асфальтобетонні, адже вони більш зносостійкі. Роботи з встановлення лежачих поліцейських заплановані після завершення поточного та капітального ремонту дорожнього покриття проїжджих частин цих вулиць. В результаті обговорення члени комісії рекомендували заступнику міського голови Максиму Вараві забезпечити встановлення „лежачих поліцейських“ по вулицях Визволення, Гагаріна, Зоряна та Соборна протягом 7 календарних днів, а по вулиці Європейська – через два тижні, після завершення капітального ремонту дорожнього покриття.

В процесі обговорення також підтримали пропозицію рекомендувати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконкому міської ради включити до Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки в Пирятинській міській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2019 роки заходи щодо встановлення на пішохідних переходах регульованих світлофорів. КП „Каштан“ рекомендували в термін до 18 травня промоніторити ситуацію з дорожніми знаками на вулицях міста та забезпечити їх належну видимість.

Також депутати рекомендували постійній комісії міської ради з питань  планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва розглянути питання  виділення коштів на лікування дитини, яка постраждала внаслідок ДТП 11 травня 2018 року в Пирятині, через внесення змін до Програми соціального захисту населення.

Окрім того, під час засідання депутати прийняли рішення винести на розгляд комісії з безпеки дорожнього руху питання про обмеження швидкості руху автотранспорту на відрізку вулиці Європейська від ПАТ „Укртелеком“ до пам’ятника В.Ремеслу.

Також рекомендували комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ розглянути питання про преміювання міського голови та про невиконання рішень сесій посадовими особами Пирятинської міської ради.

 


Пошук по сайту
 
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

23 липня, у приміщенні міської ради, відбудуться засідання постійних комісій міської ради.

24 липня, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Пушкіна, 33, м. Пирятин), відбудеться пленарне засідання сорок першої позачергової сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
260 (52.95 %)
Ні
224 (45.62 %)
Не цікавлюсь
7 (1.43 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.287377 sec.)