37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
23 липня 2018 року
Головне меню
Актуально

Шановні жителі громади! 

Зробіть місто красивим і отримайте подарунок!

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою міста  до Дня Пирятина „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

У зв’язку зі зміною середньозваженого тарифу, збільшення вартості енергоносіїв та підвищення заробітної плати ТОВ „НАШЕ ТЕПЛО“ повідомляє про намір зміни економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 145
візитів сьогодні: 127
візитів всього: 62105
Корисні посилання
Із засідання виконкому міської ради
15 травня 2018 року 10:00

14 травня відбулося засідання виконавчого комітету Пирятинської міської ради. Розглядали питання про затвердження калькуляцій та норм надання послуг з благоустрою населених пунктів, що надаються КП „Каштан“. Зміни в організації надання цих послуг зумовлені наріканнями жителів міста на низьку якість робіт з благоустрою. Запропоновано переведення із розрахунку за виконані роботи на калькулювання по видах робіт. Це дасть можливість унормувати обсяги робіт з благоустрою, визначити черговість та періодичність їх виконання, детально розпланувати використання трудового ресурсу та робочого часу і, в результаті, підвищити якість послуг. Під час засідання члени виконкому затвердили 51 калькуляцію на послуги КП „Каштан“.

Окрім того, члени виконкому прийняли рішення про встановлення нових тарифів КП „Каштан“ на послуги з перевезення та захоронення твердих побутових відходів. Їх розмір відтепер становитиме для населення та інших категорій споживачів 69,96 грн./куб.м та 83,00 грн./куб.м відповідно. При такому тарифі вартість послуги для населення становитиме: для мешканців багатоквартирних будинків - 12 гривень 17 копійок на місяць та 13 гривень 7 копійок на місяць - для мешканців приватного сектору.

Ще одним питанням порядку денного було питання щодо встановлення дорожніх знаків на вулицях Пирятина. Члени виконкому погодили рішення  постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг, яке відбулося перед засіданням виконкому. Вони затвердили перелік місць встановлення засобів обмеження швидкості руху, розроблений комісією з безпеки дорожнього руху спільно з постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг, та зобов'язали відповідальних виконавців виконати роботи з облаштування лежачих поліцейських протягом 5 днів.

Також під час засідання внесено зміни до рішення виконавчого комітету Пирятинської міської ради від 25.04.2018 № 112 „Про надання тимчасового дозволу ДП „Молодість“ на розміщення цирку-шапіто „MAGIK WORLD“ („ЧАРІВНИЙ СВІТ“) на території стадіону „Ювілейний“ (вул.Визволення, 2Б)“ відкорегувавши, на прохання заявника, період розміщення цирку на 14-21 травня.

 


Пошук по сайту
 
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

23 липня, у приміщенні міської ради, відбудуться засідання постійних комісій міської ради.

24 липня, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Пушкіна, 33, м. Пирятин), відбудеться пленарне засідання сорок першої позачергової сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
260 (52.95 %)
Ні
224 (45.62 %)
Не цікавлюсь
7 (1.43 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.24723 sec.)