37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
27 травня 2018 року
Головне меню
Актуально

Маєш ідею?

Хочеш змінити своє місто?

Це легко!

Напиши проект і подай його з 1 квітня по  30 червня на громадський бюджет за адресою м. Пирятин, вул. Соборна 21.

 На громадських слуханнях  22 березня, о 17:30,  у Центрі дитячої та юнацької творчості, є змога навчитися писати проекти.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті в розділі Громадський бюджет та за телефонами: (095) 354 – 27 – 69; (066) 137 – 18 – 12; 2 – 04 – 12.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 141
візитів сьогодні: 42
візитів всього: 57169
Корисні посилання
Із засідання виконкому міської ради
15 травня 2018 року 10:00

14 травня відбулося засідання виконавчого комітету Пирятинської міської ради. Розглядали питання про затвердження калькуляцій та норм надання послуг з благоустрою населених пунктів, що надаються КП „Каштан“. Зміни в організації надання цих послуг зумовлені наріканнями жителів міста на низьку якість робіт з благоустрою. Запропоновано переведення із розрахунку за виконані роботи на калькулювання по видах робіт. Це дасть можливість унормувати обсяги робіт з благоустрою, визначити черговість та періодичність їх виконання, детально розпланувати використання трудового ресурсу та робочого часу і, в результаті, підвищити якість послуг. Під час засідання члени виконкому затвердили 51 калькуляцію на послуги КП „Каштан“.

Окрім того, члени виконкому прийняли рішення про встановлення нових тарифів КП „Каштан“ на послуги з перевезення та захоронення твердих побутових відходів. Їх розмір відтепер становитиме для населення та інших категорій споживачів 69,96 грн./куб.м та 83,00 грн./куб.м відповідно. При такому тарифі вартість послуги для населення становитиме: для мешканців багатоквартирних будинків - 12 гривень 17 копійок на місяць та 13 гривень 7 копійок на місяць - для мешканців приватного сектору.

Ще одним питанням порядку денного було питання щодо встановлення дорожніх знаків на вулицях Пирятина. Члени виконкому погодили рішення  постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг, яке відбулося перед засіданням виконкому. Вони затвердили перелік місць встановлення засобів обмеження швидкості руху, розроблений комісією з безпеки дорожнього руху спільно з постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг, та зобов'язали відповідальних виконавців виконати роботи з облаштування лежачих поліцейських протягом 5 днів.

Також під час засідання внесено зміни до рішення виконавчого комітету Пирятинської міської ради від 25.04.2018 № 112 „Про надання тимчасового дозволу ДП „Молодість“ на розміщення цирку-шапіто „MAGIK WORLD“ („ЧАРІВНИЙ СВІТ“) на території стадіону „Ювілейний“ (вул.Визволення, 2Б)“ відкорегувавши, на прохання заявника, період розміщення цирку на 14-21 травня.

 


Пошук по сайту
 
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради проводить закупівлю житла особам з числа дітей сиріт та для дитячого будинку сімейного типу. Планується придбати 2-4 однокімнатні квартири та будинок загальною площею до 180 кв.м.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання робіт по облаштуванню водозбору з даху ДНЗ „Пролісок“.

31 травня 2018 року, о 9:00, в міській раді, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

31 травня 2018 року, 0 14:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям прийняти участь у тендерах, що проходять на сторінці електронних закупівель „Прозоро“.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт із заміни дверей на енергозберігаючі, на об’єкті ДНЗ „Червона шапочка“, вул. Ярмаркова, 71, м.Пирятин, Полтавська обл.

30 травня 2018 року, о 13:00, у конференц-залі Пирятинського ліцею, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

06 червня 2018 року, о 14:00, в Центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться тридцять дев’ята сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Пирятинської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 4 Пирятинської міської ради Полтавської області

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
197 (51.17 %)
Ні
182 (47.27 %)
Не цікавлюсь
6 (1.56 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.13338 sec.)