37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
22 лютого 2018 року
Головне меню
Актуально
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 92
візитів сьогодні: 28
візитів всього: 48967
Корисні посилання
Акценти засідання постійної комісії
9 жовтня 2017 року 08:24

6 жовтня відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг. Депутати заслухали інформацію заступника міського голови Максима Варави щодо стану підготовки об’єктів комунальної власності, зокрема навчальних закладів, до роботи в осінньо-зимовий період. Практично всі об’єкти готові до опалювального сезону. З 10 жовтня розпочнуться пробні пуски систем теплопостачання в закладах освіти.

Також обговорили стан виконання робіт з реконструкції вуличного освітлення та з ремонту дорожнього покриття (висипка, грейдерування, асфальтування). Комісія взяла інформацію до відома і рекомендувала пришвидшити роботи.

Розглянуто питання про стан поверхневих мереж вуличного водовідведення. Директор КП „Каштан“ Віталій Скочко проінформував, що за наявними мережами підприємство слідкує. Комісія рекомендувала обстежити все місто та розробити Програму на 2018 рік щодо розширення мережі вуличного відведення поверхневих вод.

Тривале обговорення викликали зміни до Програми  утримання служби благоустрою комунального підприємства „Каштан“ та Програми фінансування потреб КП „Каштан“ на утримання об’єктів комунальної власності. Першу комісія рекомендувала зняти з розгляду, доки не буде експертного висновку, адже Програма потребує додаткового виділення коштів. Іншу програму підтримала і рекомендували на бюджетну комісію подати розрахунки щодо ремонту покрівель будинків № 66А по вул.Європейська та № 2 по вул.Полтавська.

Після розгляду питань порядку денного було порушено питання щодо реконструкції теплотраси будинків № 4А і 4Б по вулиці Європейська. Рекомендовано вивчити питання детально.


Пошук по сайту
 
Анонси подій

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

Пирятинська міська рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад у відділі освіти міської ради

21 лютого, о 14:30, у Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Пирятинська міська рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

28 лютого 2018 року, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання тридцять сьомої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Податкове повідомлення - рішення щодо сплати земельного податку з фізичних осіб можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг за адресою пл. Героїв Майдану, 2.

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
85 (49.71 %)
Ні
84 (49.12 %)
Не цікавлюсь
2 (1.17 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.125874 sec.)