37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
22 лютого 2018 року
Головне меню
Актуально
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 28
візитів всього: 48967
Корисні посилання
У старостатах надаватимуться послуги із соціальної підтримки населення
6 жовтня 2017 року 17:10

Пирятинська міська рада приймає участь у Проекті Мінсоцполітики „Модернізація системи соціальної підтримки населення України“, метою якого є впровадження моделі адміністрування надання соціальних послуг за принципом єдиного вікна. 5 жовтня управлінням соціального захисту населення проведено відповідне навчання для адміністраторів старостатів Калинового Мосту та Олександрівки Зої Бердій та Ірини Бокової, а також головного спеціаліста з соціальних питань міської ради Анастасії Колос.

Начальник відділу грошових виплат та компенсацій Антоніна Ігнатович розповіла про кожний вид соціальної допомоги, який надаватиметься в старостатах. Звернула увагу на техніку ведення співбесіди з громадянами, прийом, обробку та зберігання документів. На прикладі показала, як ведуться журнал та реєстри прийнятих справ. Під час навчання виникали запитання, на які спеціалісти отримували роз’яснення та відповіді.

Надання послуг із соціальної підтримки населення в старостатах дозволить жителям села отримувати якісні послуги на місцях, не приїжджаючи до міста.


Пошук по сайту
 
Анонси подій

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

Пирятинська міська рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад у відділі освіти міської ради

21 лютого, о 14:30, у Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Пирятинська міська рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

28 лютого 2018 року, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання тридцять сьомої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Податкове повідомлення - рішення щодо сплати земельного податку з фізичних осіб можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг за адресою пл. Героїв Майдану, 2.

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
85 (49.71 %)
Ні
84 (49.12 %)
Не цікавлюсь
2 (1.17 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.118891 sec.)