Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
20 травня 2017 року 16:53

„Пирятинська миля“

Сьогодні на Майдані Незалежності відбулося наймасовіше спортивне свято „Пирятинська миля“. Близько 750 учнів ліцею, четвертої та шостої шкіл взяли участь у легкоатлетичному забігу, присвяченому Дню Європи.

Відкривалися змагання урочисто, присутні заслухали Гімн України та Гімн Європейського Союзу. Далі міський голова Олексій Рябоконь привітав усіх з Днем Європи та побажав учасникам марафону перемоги.

На кілька годин головна вулиця міста була перекрита для руху автотранспорту. Першими долали відстань у 1600 метрів учні 10-11 класів. 8-9 класи змагалися з бігу на 1000 метрів, 6-7 класи – 500 метрів. Найменша дистанція 300 метрів була для учнів 4-5 класів. Окремо забіги були серед дівчат та хлопців.

В кожній категорії були визначені переможці та призери, які отримали дипломи та медалі. За результатами змагань третє загальнокомандне місце посів Пирятинський ліцей та отримав сертифікат від міського голови на 1000 гривень для придбання спортивного інвентаря. Друге місце та сертифікат на 2000 гривень здобула школа № 6. Переможцем стала школа № 4, яка і отримала найбільшу винагороду – сертифікат на 3000 гривень.

Крім цього, міський голова відзначив наймолодшу учасницю змагань – ученицю першого класу Анжеліку Іванько, яка разом із старшокласниками пройшла дистанцію 1600 метрів.

Всі учасники отримали сертифікати. Наступного року планується залучити до змагань батьків та вчителів.