Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
2 травня 2017 року 21:14

Пирятинці відзначили свято весни і праці

Вже стало доброю традицією для пирятинців на острові Масальський відзначати день весни і праці пісенно-мистецьким святом „Травневий калейдоскоп“. Жителі міста часто називають його „Відкриттям острова Масальський“, що символізує початок оздоровчо-купального сезону.

Спочатку варто зазирнути до історії. Традиційну назву останнього місяця весни як „травень“ в Україні офіційно було повернуто в ХХ столітті, з відродженням мови народу Київської Русі. Назва походить від слова трава. І ось, коли розпускається зелень, після оранки земель і посіву, стародавні люди ввели звичай весело відзначати початок травня. Вони робили це в надії, що їхня праця дасть хороший врожай.

Так і пирятинці, посадивши городи, 2 травня прийшли на Масальський, щоб цікаво провести вихідний день. На святковий захід чарівними мелодіями закликав духовий оркестр районного будинку культури. Гучними оплесками зустрічали пирятинці та гості міста учасників художньої самодіяльності центру дитячої та юнацької творчості, школи естетичного виховання, районного та сільських будинків культури.

Протягом кількох годин лунали сучасні та народні пісні, артисти танцювали та розповідали гуморески. А публіка в свою чергу підспівувала, танцювала та плескала в долоні.

Для малечі працівники позашкільних навчальних закладів організували ігри, конкурси та розваги.

Заступник міського голови Ігор Шикеринець привітав відвідувачів заходу зі святом. Побажав гарного настрою та хорошого відпочинку.

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua