Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
20 січня 2017 року 17:16

Центральній районній лікарні із бюджету міської об’єднаної територіальної громади буде виділено три мільйони гривень

Сьогодні відбулося засідання робочої групи Пирятинської міської ради, на якому розглянуто питання щодо можливості виділення коштів з бюджету міської об’єднаної територіальної громади на допомогу Пирятинській центральній районній лікарні для забезпечення надання якісних медичних послуг населенню об’єднаної громади. До складу робочої групи увійшли міський голова та його заступники, голови постійних комісій та депутати міської ради, фахівці виконавчого комітету міської ради.

Головний лікар центральної районної лікарні Олександр Гаркавенко проінформував членів робочої групи, що ситуація в галузі охорони здоров’я району дуже складна, державної медичної субвенції не вистачає для забезпечення повноцінного функціонування медичного закладу. Для забезпечення норми витрат в сумі 800 гривень на одного жителя Пирятинського району райлікарні необхідно додаткових коштів в сумі 5,7 мільойна гривень. Медична галузь конче потребує допомоги з місцевих бюджетів.

Міський голова Олексій Рябоконь запропонував підтримати клопотання головного лікаря та допомогти центральній районній лікарні, виділивши 3 мільйони гривень із коштів перехідного залишку бюджету міської об’єднаної територіальної  громади для забезпечення населення об’єднаної громади якісними медичними послугами. 

Планується зарезервувати ці кошти в бюджеті і здійснювати фінансування поквартально. На розгляд постійних комісій міської ради в період підготовки до чергової сесії адміністрація райлікарні повинна надати пропозиції щодо обсягів фінансування на перший квартал.  При затвердженні розподілу коштів перехідного залишку бюджету міської об’єднаної територіальної громади райлікарні, відповідно до наданих пропозицій,  буде виділено частину коштів.

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua