Відкритість до партнерства
27 грудня 2023 року 14:05

Герої спортивного року 2023

Пирятинський край – багатий на спортивні традиції. Заняття фізичною культурою та спортом є невід`ємною частиною життя багатьох пирятинців.

Упродовж 2023 року спортсмени нашої громади брали участь та здобували свої перемоги у змаганнях різних рівнів. Понад 250 нагород різного гатунку зі змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів додалися в скарбничку здобутків нашої громади.

Двадцятий рік поспіль кращих із кращих спортсменів Пирятинщина вітала на церемонії  «Герої спортивного року».

"Добре, що навіть в тяжкі часи війни спортсмени нашої громади активно працюють та здобувають вагомі результати на змаганнях різних рівнів, - відзначив у вітальному слові міський голова Андрій Сімонов. – Щиро дякую кожному спортсмену та кожному тренеру за вашу щоденну працю та активну життєву позицію!"

У номінації „Кращий тренер року“ третє місце посів Володимир Крагель, на другому місці – тренер-викладач відділення легкої атлетики Пирятинської ДЮСШ Ірина Карась, першим став тренер-викладач відділення баскетболу Олександр Богатинський. У номінації „Кращий тренер року“ з неолімпійських видів відзнаку здобув тренер-викладач відділення боротьби сумо Петро Антончук.

У номінації "Спортивна слава України" відзначено:

Богдана Митропана, срібного призера Чемпіонату Європи з сумо

Кирила Докторенка, бронзового призера Чемпіонату Європи з сумо

Святослава Рикуна, переможця Кубку Європи з кіокушинкай карате

Івана Кирічевського, срібного призера Кубку Європи з кіокушинкай карате

Кирила Ощинського, бронзового призера Кубку Європи з кіокушинкай карате.

У номінації „Сильні духом“:

3 місце посів Олег Сімон, 2 місце – Світлана Івженко, 1 місце – Андрій Данько. Всі троє номінантів – призери Чемпіонату України з армспорту.

Номінація «Ветеран спорту»:

3 місце – Василь Харченко, срібний призер Чемпіонату України з волейболу серед ветеранів 60+

2 місце – Заза Манія, призер Чемпіонату України з міні-футболу у категорії 45+

1 місце – Павло Ралець, призер Чемпіонату України з міні-футболу у категорії 45+.

Номінація „Кращий спортсмен року“:

3 місце – триразовий чемпіон області з бігу на 800 та 1500 метрів Кирило Яценко (тренер Анатолій Холод)

2 місце – чотириразова чемпіонка області зі штовхання ядра Анна Василенко (тренер Володимир Крагель)

1 місце – шестиразова чемпіонка області з бігу на 100 та 200 метрів, естафетного бігу Олександра Бриленко (тренер Світлана Курочка).

У номінації „Зірка, що сходить“ відзначено чемпіонку Українки з боротьби сумо Ніколь Данілову.

У номінації "Надія року":

третє місце - у Анни Орловської, чотириразової чемпіонки області з бігу на 60, 100, 200 метрів та естафетного бігу (тренер Ірина Карась)

друге – у Софії Шкляр, п`ятиразової чемпіонки області з бігу на 800, 1000, 1500 метрів (тренер Анатолій Холод)

перше – у Маргарити Вакушкіної, семиразової чемпіонки області з бігу на 60, 100, 200 метрів та естафетного бігу (тренер Тетяна Науменко).

„Команда року“:

3 місце у цій номінації посіла команда баскетболістів 2009-2010 років народження, бронзові призери Чемпіонату області, у складі Кирила Науменка, Іллі Науменка, Максима Глушка, Іллі Глушка, Данила Гулого, Микити Вакуленка, Павла Лісовського, Богдана Крижика, Дмитра Оголя, Андрія Гребельного;

2 місце – баскетбольна команда дівчат 2006-2007 років народження, яка стала призером Чемпіонату області та обласної гімназіади, у складі: Анни Горб, Анастасії Терещенко, Ксенії Цегіліченко, Катерини Ємченко, Катерини Калугіної, Єлизавети Кальницької, Анастасії Баштан, Ілони Манія, Євгенії Андріяш, Анни Мулявки;

1 місце - баскетбольна команда юнаків старшої вікової групи, яка стала чемпіоном області та переможцем обласної гімназіади, у складі: Арсена Миропана, Владислава Вінніченка, Владислава Тяло, Арсена Синєгубова, Андрія Зубкова, Мирослава Миропана, Едуарда Педана, Іллі Повшедного, Богдана Янчука.

Усі команди тренує Олександр Богатинський.

Щиро вітаємо кожного з заслуженими відзнаками! Легких стартів та успішних фінішів у майбутньому!