Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
26 вересня 2023 року 10:51

Підведено підсумки реалізації проєкту

Понад рік Пирятинська громада була учасником проєкту «Зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом посилення захисту на рівні громад та ефективного цивільно-військового співробітництва». Загалом такий проєкт реалізовувався у 7-ми громадах Полтавської та Сумської областей.

Від часу підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Пирятинською міською радою та Міжнародною неурядовою організацією «Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту» (CIVIC) у нашій громаді в рамках проєкту проведено ряд заходів, які були спрямовані на збереження життя і здоров’я жителів громади під час війни.

Результами реалізації проєкту є облаштування укриттів у закладах освіти світловідбиваючими інформаційними табличками, вказівниками руху, 8-ма модульними туалетними кабінками,10-ма wi-fi роутерами та 8-ма системами оповіщення.

Великий блок проведених в рамках реалізації проєкту заходів стосувався інформаційно-роз`яснювальної роботи серед населення. Зокрема, проводилися навчання щодо алгоритмів дій під час евакуації, надання домедичної допомоги тощо. Заходи проводилися як в місті, так і в селах – відбулося понад 40 зустрічей в 22 населених пунктах громади. Ними було охоплено понад 800 осіб, в тому числі й уразливі категорії населення.

Сьогодні відбулася підсумкова зустріч робочої групи проєкту. Фахівець з питань захисту цивільного населення Ольга Нуд розповіла про результати роботи та подякувала всім, хто долучився до реалізації проєкту на Пирятинщині.

Вона вручила подяки представництва CIVIC в Україні робочій групі проєкту в Пирятинській громаді та ГО «Всеукраїнська організація „КЛАС”, яка була реалізатором проєкту в нашій громаді.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua