9 вересня 2023 року 17:35

Товариська зустріч ФК "Пирятин-Полтавщина" та ФК "ПСЖ"

Футбольна спільнота громади відзначила День фізичної культури і спорту товариською зустріччю, яка відбулась на міському стадіоні.

На полі зіграли ФК «Пирятин-Полтавщина» та «ПСЖ» (Полтавські спортивні журналісти).

Привітав учасників секретар міської ради Сергій Пазюк. Подякував за популяризацію фізичної культури і спорту, побажав вдалої гри та перемоги усім нам. Вручив пирятинським волейболістам м’ячі й сітку, а також подарунок футболісту Андрію Медянику, який незмінно займається футболом вже 34 роки.

У першому таймі лідирували гості, забивши гол у ворота пирятинців. У другому таймі полтавські журналісти ще двічі влучили у наші ворота. Здавалося, що з таким результатом завершиться матч, але на останніх хвилинах ФК «Пирятин-Полтавщина» згуртувалися та забили три голи гостям: два м?ячі забив Андрій Медяник і один - Богдан Федан. Таким чином товариська зустріч закінчилась з дружнім рахунком 3:3!

Футбольний матч проходив з благодійною метою – протягом гри збирали кошти, які будуть передані на підтримку ЗСУ.