Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
4 вересня 2023 року 09:56

Заборона спалення сухої рослинності та її залишків!

Шановні мешканці Пирятинської громади, не спалюйте суху рослинність та сміття, оскільки такі дії провокують пожежі в екосистемах та порушують порядок, встановлений центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Нагадаємо, відповідно до ст. 77-1 КУпАП випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто від 3 тис. 060 грн. до 6 тис. 120 грн) і на посадових осіб - від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто від 15 тис. 300 грн. до 21 тис. 420 грн).

На території Пирятинської громади працює рейдова група, в склад якої входять працівники ДСНС та поліції. При встановлені факту порушення - винних осіб буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Лубенське РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області прохає повідомляти про паліїв за номерами 101 та 102. Фіксуйте факти порушень (фото-, відеозаписи), щоб працівник державної служби з нагляду (контролю) у сфері пожежної і техногенної безпеки по приїзду на місце скоєння правопорушення, переглянувши ваші докази (фото-, відеозаписи), мав змогу скласти протокол про адміністративне правопорушення.

Лубенське РУ Головного управління ДСНС України у Полтавській області закликає громадян суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки. Заздалегідь проводьте превентивні бесіди із сусідами, які нехтують попередженнями.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua