Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
3 вересня 2023 року 06:30

Жителі громади обговорили питання діяльності УПЦ на території Пирятинщини

Священники Православної церкви України та жителі громади збиралися, щоб обговорити питання діяльності Української православної церкви на території Пирятинщини. До розмови долучилися й отці з сусідніх громад, які висловили свою точку зору та розповіли про досвід переходу храмів та священників від УПЦ до Православної церкви України.

На зібрання прийшли прихожани ПЦУ та УПЦ, які мали змогу висловитися. Проте під час обговорення спільної мови не було знайдено - кожна сторона лишилася на своїй позиції, після чого прихожани УПЦ покинули засідання.

До слова запросили міського голову, який був присутній на обговоренні. Андрій Сімонов зазначив, що сьогодні питання мови, віри та перемоги є надзвичайно важливими для кожного.

«Ми розуміємо і підтримуємо прагнення великої частини жителів нашої громади щодо створення єдиної церкви, але органи місцевого самоврядування не мають повноважень змусити представників однієї релігійної течії об’єднуватися з іншою», - сказав Андрій Сімонов.

Отець Микола підсумував, що буде підготовлено лист-звернення до депутатського корпусу міської ради щодо розгляду питання діяльності УПЦ на території громади, а за два тижні планується проведення громадських зборів.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua