Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
12 серпня 2023 року 15:26

Зустрілись ФК "Пирятин" та ФК "Харчовик"

Сьогодні на стадіоні «Ювілейний» у Пирятині було гамірно та емоційно. В рамках Чемпіонату Полтавщини з футболу зустрічалися команди «Пирятин» та «Харчовик» (Заводське). Підтримував команду пирятинців у відповідальній грі міський голова Андрій Сімонов.

Перший тайм тримав глядачів у напрузі. Фублолісти обох команд вдало захищали свої ворота. Лише через пів години гри м’яч потрапив у ворота – гол забив футболіст пирятинської команди Іван Шмиголь. З таким рахунком і завершився перший тайм.

Після перерви гра стала жвавішою та емоційнішою. Судді неодноразово показували жовті картки гравцям. Відбулося кілька замін в командах. В результаті - 5 забитих м’ячів, 2 з них у ворота пирятинців та три у ворота гостей. Один гол забив Владислав Шелепун і два – Богдан Дідик.

Завершилась зустріч з рахунком 4:2 на користь ФК «Пирятин». Таким чином пирятинські футболісти очолюють турнірну таблицю Чемпіонату Полтавщини з футболу!