37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
25 липня 2021 року
Головне меню
Актуально

З метою покращення благоустрою населених пунктів Пирятинської міської територіальної громади мешканцям Пирятинщини дозволено безкоштовно вивозити на сміттєзвалище тверді побутові відходи.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 59
візитів сьогодні: 717
візитів всього: 296188
Корисні посилання
Виконавчий комітет Пирятинської міської ради ОГОЛОШУЄ проведення конкурсного відбору з метою придбання житла для лікарів

Житлове  приміщення повинне бути благоустроєним та відповідати санітарно-технічним вимогам і придатним для проживання (наявність енергозабезпечення, водопостачання, водовідведення, газопостачання).

До участі у конкурсі подаються:

  1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням: прізвища, імені, по батькові фізичної особи, її місце проживання, номер телефону;
  2. Пропозиція щодо житлового приміщення (перелік із визначенням характеристик житлового приміщення, ціни, адреси);
  3. Копія паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової карти платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);
  4. Інформація з Державного реєстру прав із відомостями про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження (документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек відповідно до Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяження“);
  5. Копії правовстановлюючих документів (документи, які підтверджують право власності, технічний паспорт);
  6. Копія довідки з обслуговуючого банку (банків) про стан відкритих розрахункових рахунків та про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами;
  7. Довідка балансоутримувача будинку та/або експлуатуючої організації про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги;
  8. Фотокартки  житлового приміщення.

Вартість житла визначається, виходячи з вартості 1 квадратного метра його загальної площі, яка не може перевищувати опосередкованої вартості будівництва житла за регіонами України (відповідно у Полтавській області на час його придбання).

Сторінки конкурсної пропозиції повинні бути пронумеровані, а на зворотній стороні останньої сторінки повинен бути зроблений запис, в якому вказуються цифрами і прописом кількість пронумерованих сторінок, який засвідчується підписом. Пропозиція подається у письмовій формі (завірена особистим підписом), яка повинна бути прошита, пронумерована у запечатаному конверті.

Спосіб подання пропозицій ‒ особисто або поштою (штамп поштового відділення не пізніше 14.08.2021) до  відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Пирятинської міської ради (1-й поверх адмінбудинку, кабінет №8) або за адресою: м. Пирятин, вул. Соборна, 42.

Термін подання пропозицій: до 14.08.2021 року.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 0664680347, 0681547947

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

26 липня, о 17.00, за участю міського голови Андрія Сімонова відбудуться повторні громадські обговорення кандидатур на посаду старости Теплівського старостинського округу. 

У вівторок, 27 липня, у приміщенні Лубенської районної державної адміністрації (м. Лубни, площа Академіка О.Бекетова, 19) відбудеться прийом громадян депутатом Верховної Ради України АНАСТАСІЄЮ ЛЯШЕНКО.

Карнавал відбудеться 31 липня на дитячому майданчику в мікрорайоні автостанції.

Початок заходу – о 19.00.

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантних посад педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради Полтавської області (вулиця Визволення, 2а, місто Пирятин, Полтавська область, 37000):

практичний психолог;

вчитель-логопед.

 

26 липня, о 17.00, біля сільського будинку культури за участю міського голови Андрія Сімонова відбудуться повторні громадські обговорення кандидатур на посаду старости Теплівського старостинського округу.

Фестиваль відбудеться 23-25 липня (с. Березова Рудка, с. Крячківка)

Житлове  приміщення повинне бути благоустроєним та відповідати санітарно-технічним вимогам і придатним для проживання (наявність енергозабезпечення, водопостачання, водовідведення, газопостачання).

Повідомляємо, що виконавчий комітет Пирятинської міської ради має наміри передати в оренду майно, що перебуває в комунальній власності міської територіальної громади

Відповідно до розпоряджень міського голови: від 25.06.2021 № 157, від 08.07.2021 № 169

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

Щовівторка, з 13.00 до 15.00, міський голова Андрій Сімонов здійснює особистий прийом громадян. 

Запис на прийом відбувається попередньо, за номером телефону 050-569-27-70, щодня, з 8.00 до 12.00.

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер Центру надання адміністративних послуг: 066-617-94-32.

27 липня телефонуйте за номером:  050-569-27-70 та спілкуйтеся із головним спеціалістом служби у справах  дітей виконкому міської ради Запорожець Тетяною Валентинівною.

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2021 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.768558 sec.)