37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
24 лютого 2020 року
Головне меню
Актуально

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 11
переглядів: 395
візитів сьогодні: 192
візитів всього: 132703
Корисні посилання
Архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

Предметом Конкурсу є облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на сході країни з початку 2014 року із встановленням пам'ятного знаку на їх честь.

Організатор Конкурсу –  виконавчий комітет Пирятинської міської ради.

Учасниками конкурсу можуть бути скульптори, архітектори, студенти архітектурних, художніх спеціальностей, авторські колективи фахівців у галузі архітектури, дизайну, урбаністики, представники громадськості тощо.

Для участі у Конкурсі автор/авторський колектив має оформити заявку на участь у конкурсі, заповнивши реєстраційну форму.

Матеріали подаються Організатору за адресою: м.Пирятин, пл.Героїв Майдану, 2, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконкому міської ради.

Премійовані конкурсні проекти переходять у власність організатора Конкурсу.

 

Склад конкурсної пропозиції

1. Стадія проектування – ескіз.

2. Склад конкурсного проекту :

Графічні матеріали – планшет, вертикальний формат А1 в електронному та друкованому вигляді.

Текстові матеріали – пояснювальна записка в електронному та друкованому вигляді.

Додаткові матеріали – макет, відео, тощо (за бажанням).

Декларації авторства.

3. Вимоги до оформлення конкурсного проекту.

Конкурсні проекти подаються на конкурс анонімно під шифром у формі шестизначного числа, яке проставляється у верхньому правому кутку всіх матеріалів конкурсного проекту.

Перелік графічних матеріалів:

- генплан ділянки M 1:500 з благоустроєм;

- горизонтальна, фронтальна, профільна проекції пам’ятного знаку.

- техніко-економічні показники;

- розгортки ділянки;

- перспективна візуалізація ділянки.

У пояснювальній записці має бути визначено основну ідею проектної пропозиції, ТЕП та стислий опис прийнятих елементів простору та рішень загалом. Обсяг пояснювальної записки – не більше 3-х аркушів формату А4 друкованого тексту Times New Roman (14 кегль).

4. Вимоги до оформлення декларації авторства.

Декларація авторства оформлюється за наданим до програми та умов конкурсу взірцем. Декларація авторства запаковується у конверт, на якому вказано шифр проекту та напис: „На конкурс „Облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин“. На конверті не має бути будь-яких даних, які можуть ідентифікувати авторів конкурсного проекту. Конверт має бути заклеєним. Даний конверт з декларацією авторства має бути поданий разом з проектом.

 

Критерії оцінки проектів

1. Відповідність конкурсного проекту завданню та умовам Конкурсу.

2. Унікальність та виразність архітектурної ідеї об’єкту.

3. Гармонійність сполучення з архітектурним оточенням міського середовища.

4. Оптимальність та ергономічність планувальних рішень.

5. Якісне співвідношення розміру інвестиційної вартості до проектного рішень.

 

 

Довідки з питань проведення конкурсу надаються за телефоном:

05358 32270 Зергані Марина Ігорівна

e-mail: MarinaZergani@gmail.com

 

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

Пирятинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області прийме на роботу кандидата на вакантну посаду - провідний лікар відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

 

Графік проведення засідань постійних комісій з розгляду питань порядку денного шістдесят шостої сесії Пирятинської міської ради

24 лютого

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (Центр громадського діалогу)

Оголошено конкурс на посаду головного спеціаліста Пирятинського районного сектору Державної Міграційної Служби України

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту (з питань молоді та спорту)

  на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

25 лютого 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання шістдесят шостої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання дорожніх робіт (ямковий ремонт), а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ЗДО „Червона шапочка“, вул. Ярмаркова, 71, м.Пирятин, Полтавська обл.

26 лютого о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконкому міської ради. 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
39 (79.59 %)
Кремація
10 (20.41 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.333906 sec.)