37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
14 жовтня 2019 року
Головне меню
Актуально

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

З метою реалізації Стратегії розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання від 23 грудня 2016 року № 313 (далі Стратегія), виконкомом Пирятинської міської ради розробляється План соціально-економічного розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (далі – План).

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  по   27  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 171
візитів сьогодні: 75
візитів всього: 104458
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

Предметом Конкурсу є облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на сході країни з початку 2014 року із встановленням пам’ятного знаку на їх честь.

Організатор Конкурсу –  виконавчий комітет Пирятинської міської ради.

Учасниками конкурсу можуть бути скульптори, архітектори, студенти архітектурних, художніх спеціальностей, авторські колективи фахівців у галузі архітектури, дизайну, урбаністики, представники громадськості тощо.

Для участі у Конкурсі автор/авторський колектив має оформити заявку на участь у конкурсі, заповнивши реєстраційну форму.

Матеріали подаються Організатору за адресою: м.Пирятин, пл.Героїв Майдану, 2, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконкому міської ради.

Премійовані конкурсні проекти переходять у власність організатора Конкурсу.

Склад конкурсної пропозиції

1. Стадія проектування – ескіз.

2. Склад конкурсного проекту :

Графічні матеріали – планшет, вертикальний формат А1 в електронному та друкованому вигляді.

Текстові матеріали – пояснювальна записка в електронному та друкованому вигляді.

Додаткові матеріали – макет, відео, тощо (за бажанням).

Декларації авторства.

3. Вимоги до оформлення конкурсного проекту.

Конкурсні проекти подаються на конкурс анонімно під шифром у формі шестизначного числа, яке проставляється у верхньому правому кутку всіх матеріалів конкурсного проекту.

Перелік графічних матеріалів:

- генплан ділянки M 1:500 з благоустроєм;

- горизонтальна, фронтальна, профільна проекції пам’ятного знаку.

- техніко-економічні показники;

- розгортки ділянки;

- перспективна візуалізація ділянки.

У пояснювальній записці має бути визначено основну ідею проектної пропозиції, ТЕП та стислий опис прийнятих елементів простору та рішень загалом. Обсяг пояснювальної записки – не більше 3-х аркушів формату А4 друкованого тексту Times New Roman (14 кегль).

4. Вимоги до оформлення декларації авторства.

Декларація авторства оформлюється за наданим до програми та умов конкурсу взірцем. Декларація авторства запаковується у конверт, на якому вказано шифр проекту та напис: „на конкурс „Облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин“. На конверті не має бути будь-яких даних, які можуть ідентифікувати авторів конкурсного проекту. Конверт має бути заклеєним. Даний конверт з декларацією авторства має бути поданий разом з проектом.

Критерії оцінки проектів

1. Відповідність конкурсного проекту завданню та умовам Конкурсу.

2. Унікальність та виразність архітектурної ідеї об’єкту.

3. Гармонійність сполучення з архітектурним оточенням міського середовища.

4. Оптимальність та ергономічність планувальних рішень.

5. Якісне співвідношення розміру інвестиційної вартості до проектного рішень.

 

Довідки з питань проведення конкурсу надаються за телефоном:

05358 32270 Зергані Марина Ігорівна

e-mail: MarinaZergani@gmail.com


Пошук по сайту
 
Smart
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

29 жовтня 2019 року, о 14:00, в приміщенні Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання шістдесят першої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття посади керівника Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу запрошуємо Вас взяти участь у зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“, яка відбудеться 12 жовтня 2019 року у приміщенні павільйону „У куми“ за адресою м.Пирятин, Вул Європейська, 152. 

 

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.220173 sec.)