37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
5 червня 2020 року
Головне меню
Актуально

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Повідомляємо, що   з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 34
переглядів: 292
візитів сьогодні: 452
візитів всього: 166738
Корисні посилання
Інформація про кандидатів на посаду керівника

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради інформує, що 

 

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів культури Пирятинської міської ради, затвердженого рішенням п’ятдесят п’ятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання від 16 травня 2019 року № 194, подано заяву та відповідний пакет документів одним кадидатом на посаду керівника Пирятинського культурно-громадського центру, а саме: Прокопенко Лідією Василівною (має освіту повну вищу; закінчила Переяслав-Хмельницький державний інститут за спеціальністю „Педагогіка і методика початкового навчання“, здобула кваліфікацію вчителя початкових класів. Працювала вчителем групи продовженого дня Кейбалівської восьмирічної школи, потім вчителем  початкових класів цієї школи,  методистом по клубній роботі Пирятинського районного будинку культури, головним спеціалістом відділу розвитку співробітництва та з загальних питань виконавчого апарату Пирятинської районної ради, спеціалістом із загальних питань та звернень громадян виконкому Пирятинської міської ради, начальником відділу культури, туризму та архіву Пирятинської райдержадміністрації, начальником відділу культури і туризму міської ради.

 

Пропозиції та зауваження щодо кандидатури на посаду керівника  Пирятинського культурно-громадського центру можна подавати протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата на електронну пошту виконавчого комітету Пирятинської міської ради - office@pyryatyn-mrada.gov.ua.


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

Пирятинська міська рада оголошує конкурс дитячих відеороликів про Пирятин!

ЦНАП інформує: з 28 травня ЦНАП виконкому Пирятинської міської ради розпочав надання послуги „Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків“.

Пирятинська  міська  рада  та  Національний  природний  парк  „Пирятинський“ в рамках відзначення Міжнародного дня біорізноманіття з 22 травня по 22 червня 2020 року оголошують проведення міського конкурсу „Природні барви Пирятинського краю“.

Калиновомостівський старостат Пирятинської міської ОТГ запрошує фельдшера на роботу у сільський ФАП.

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою  „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на посади керівників комунальних підприємств „Каштан“ та „Готель „Пирятин“

Лариса Василівна Кочур керуючий справами виконкому міської ради 05 червня з 13:00 до 14:00 дасть відповіді на запитання за номером „гарячої телефонної лінії‘‘:  050-569-27-70 

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено у ЦНАПі додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

   Для зручності мешканців та оперативного вирішення питань Пирятинська міська рада запровадила „гарячу“ телефонну лінію, в  якій бере участь керівництво, щосуботи з 09.00 год. до 11.00 год. в ЦНАП  за номером   3-23-53.

06 червня ви зможете поспілкуватися із заступником міського голови Ігорем Станіславовичем Шикеринцем та поставити свої запитання.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Чи повинні депутати Пирятинської міської ради керуватися етичним кодексом??
Так
282 (65.58 %)
Ні
148 (34.42 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.397479 sec.)