37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
23 липня 2018 року
Головне меню
Актуально

Шановні жителі громади! 

Зробіть місто красивим і отримайте подарунок!

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою міста  до Дня Пирятина „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

У зв’язку зі зміною середньозваженого тарифу, збільшення вартості енергоносіїв та підвищення заробітної плати ТОВ „НАШЕ ТЕПЛО“ повідомляє про намір зміни економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 280
візитів сьогодні: 129
візитів всього: 62107
Корисні посилання
Чайка Тетяна Георгіївна
1. Яким документом відмінено рішення № 20 сесії міської ради сьомого скликання від 24,02,2016 р. Про перейменування деяких вулиць м. Пирятин. Стосовно п.4 Про залишення без змін назви вул. Жовтнева? Яким документом вона перейменована на вул. Січових стрільців? А згода громади вулиці?
Лабінський Віталій Михайлович

На Ваше звернення про надання роз’яснень щодо документів, на підставі яких було перейменовано вулицю Жовтнева на вулицю Січових Стрільців, повідомляємо,  що на виконання Закону України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки“ розпорядженням міського голови від 29.05.2015 № 43 була утворена робоча група по підготовці пропозицій щодо перейменування вулиць міста та населених пунктів Пирятинської міської ради.

Відповідно до зазначеного закону органи місцевого самоврядування повинні у шестимісячний термін перейменувати об’єкти топоніміки. В разі неприйняття рішення органом місцевого самоврядування далі такі рішення приймаються головою обласної державної адміністрації.              

На засіданнях вищевказаної робочої групи було визначено перелік назв вулиць, провулків та площ на території Пирятинської міської ради, які підпадають під дію законів про декомунізацію (в тому числі і вулиця Жовтнева), та запропоновані на розгляд громади нові або колишні (як іменувалися в громаді) їх назви. Із жителями всіх вулиць, які були в переліку на перейменування, міська рада проводила обговорення на громадських слуханнях, враховувала також пропозиції мешканців. Було проведено обговорення в Клубі громадського діалогу. Не виключенням стало громадське обговорення з жителями Вашої вулиці, де їм була доведена пропозиція на перейменування її на вулицю Лубенська. Але громада була проти перейменування взагалі. Робоча група думку мешканців не проігнорувала. Відповідні напрацьовані на громадських обговореннях матеріали з остаточними пропозиціями були винесені на постійні депутатські комісії та на сесію міської ради, де були прийняті рішення, які в подальшому були направлені на відповідні служби та установи. Рішення про перейменування вулиці Жовтнева в м.Пирятин міською радою не приймалося. Проте, головою Полтавської обласної державної адміністрації прийняте розпорядження від 20.05.2016 № 206 „Про перейменування топонімічних назв у населених пунктах області та демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків“, в якому перейменовані назви вулиць у населених пунктах Полтавської області, в тому  числі вулиці Жовтнева в м.Пирятин. Цей документ доведений міській раді до виконання та інформування населення.


Пошук по сайту
 
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

23 липня, у приміщенні міської ради, відбудуться засідання постійних комісій міської ради.

24 липня, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Пушкіна, 33, м. Пирятин), відбудеться пленарне засідання сорок першої позачергової сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
260 (52.95 %)
Ні
224 (45.62 %)
Не цікавлюсь
7 (1.43 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.215648 sec.)