37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
25 квітня 2018 року
Головне меню
Актуально

В зв’язку зі зміною середньозваженого тарифу, збільшення вартості енергоносіїв та підвищення мінімальної заробітної плати з 01.01.2018р. ТОВ “НАШЕ ТЕПЛО” повідомляє про намір зміни економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

 

Маєш ідею?

Хочеш змінити своє місто?

Це легко!

Напиши проект і подай його з 1 квітня по  30 червня на громадський бюджет за адресою м. Пирятин, вул. Соборна 21.

 На громадських слуханнях  22 березня, о 17:30,  у Центрі дитячої та юнацької творчості, є змога навчитися писати проекти.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті в розділі Громадський бюджет та за телефонами: (095) 354 – 27 – 69; (066) 137 – 18 – 12; 2 – 04 – 12.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 284
візитів сьогодні: 180
візитів всього: 54640
Корисні посилання
Варава Максим Володимирович
1. Враховуючи відповідь міського голови в інтернет - приймальні про перенесення влаштування скверу "Фантазія" з вул.Європейська до вул. Соборна, виникає питання: - які такі комунікації стали перешкодою у влаштуванні "Фантазії". Звертаю увагу на той факт, що ні олна організація міста не підтвердила наявність своїх комунікацій у "ЯБЛУНЕВОМУ САДУ". В звязку з цим - питання - яка справжня причина перенесення "Фантазії" в інше місце? 10.05.2016р. Кубліцький М.І.
Кубліцький Микола Іванович

Розглянувши Ваш запит стосовно будівництва скверу "Фантазія", повідомляємо, що сквер облаштовується на вул.Соборна у зв’язку з тим, що по вул.Європейській, на ділянці, де розміщений яблуневий сад, пролягають комунікації, які створюють перешкоди в спорудженні доріжок та майданчиків. Крім цього, дороги та магістралі також відносяться до комунікацій, а саме - транспортних. Тому, просимо Вас звернути увагу на той факт, що думка жителів стосовно розташування скверу розділилася, тому що пролягаючі комунікації, в тому числі і вул.Європейська, яка відноситься до категорії магістральних вулиць загальноміського значення, повпливають на підвищення небезпеки і якість відпочинку пішоходів та комфортність перебування (у зв’язку із зниженням санітарно-гігієнічних умов). Тому, в межах вулиці даний планувальний елемент такого функціонального призначення не є доцільним.

2. Питання: - Вами особисто був підписаний влітку 2015р. акт обстеження будинків, в якому зазначалася інформація про відсутність радіаторів опалення у підїздах будинків? Підтвердження достовірності моєї інформації є ... до цього часу відсутність радіаторів опалення у підїздах будинків. З повагою Микола Іванович.
Кубліцький Микола Іванович

Шановний Миколо Івановичу!

 

Повторно розглянувши Ваше звернення щодо відсутності в акті обстеження житлового фонду радіаторів опалення у під’їздах багатоквартирних будинків повідомляю, що завданням комісії було обстеження будинків та визначення потреби в проведенні ремонту, а не у фіксуванні наявності чи відсутності в під’їздах радіаторів опалення. Саме тому в акті обстеження житлового фонду, що перебуває в комунальній власності м.Пирятин, не могло бути інформації про наявність чи відсутність радіаторів опалення.

          


Пошук по сайту
 
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

За ініціативи постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи 28 квітня 2018 року, о 12 годині, в Центрі дитячої та юнацької творчості, відбудуться громадські слухання з питання намірів щодо будівництва ТОВ „Баришівська зарнова компанія“ цеху по змішуванню мінеральних добрив.

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по заміні вікон на енергозберігаючі.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

в управлінні економіки виконкому міської ради

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

26 квітня 2018 року, о 08:30, в Центрі громадського діалогу, відбудеться  засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
171 (54.46 %)
Ні
139 (44.27 %)
Не цікавлюсь
4 (1.27 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.125912 sec.)