37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
23 липня 2018 року
Головне меню
Актуально

Шановні жителі громади! 

Зробіть місто красивим і отримайте подарунок!

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою міста  до Дня Пирятина „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

У зв’язку зі зміною середньозваженого тарифу, збільшення вартості енергоносіїв та підвищення заробітної плати ТОВ „НАШЕ ТЕПЛО“ повідомляє про намір зміни економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 293
візитів сьогодні: 129
візитів всього: 62107
Корисні посилання
Варава Максим Володимирович
1. Враховуючи відповідь міського голови в інтернет - приймальні про перенесення влаштування скверу "Фантазія" з вул.Європейська до вул. Соборна, виникає питання: - які такі комунікації стали перешкодою у влаштуванні "Фантазії". Звертаю увагу на той факт, що ні олна організація міста не підтвердила наявність своїх комунікацій у "ЯБЛУНЕВОМУ САДУ". В звязку з цим - питання - яка справжня причина перенесення "Фантазії" в інше місце? 10.05.2016р. Кубліцький М.І.
Кубліцький Микола Іванович

Розглянувши Ваш запит стосовно будівництва скверу "Фантазія", повідомляємо, що сквер облаштовується на вул.Соборна у зв’язку з тим, що по вул.Європейській, на ділянці, де розміщений яблуневий сад, пролягають комунікації, які створюють перешкоди в спорудженні доріжок та майданчиків. Крім цього, дороги та магістралі також відносяться до комунікацій, а саме - транспортних. Тому, просимо Вас звернути увагу на той факт, що думка жителів стосовно розташування скверу розділилася, тому що пролягаючі комунікації, в тому числі і вул.Європейська, яка відноситься до категорії магістральних вулиць загальноміського значення, повпливають на підвищення небезпеки і якість відпочинку пішоходів та комфортність перебування (у зв’язку із зниженням санітарно-гігієнічних умов). Тому, в межах вулиці даний планувальний елемент такого функціонального призначення не є доцільним.

2. Питання: - Вами особисто був підписаний влітку 2015р. акт обстеження будинків, в якому зазначалася інформація про відсутність радіаторів опалення у підїздах будинків? Підтвердження достовірності моєї інформації є ... до цього часу відсутність радіаторів опалення у підїздах будинків. З повагою Микола Іванович.
Кубліцький Микола Іванович

Шановний Миколо Івановичу!

 

Повторно розглянувши Ваше звернення щодо відсутності в акті обстеження житлового фонду радіаторів опалення у під’їздах багатоквартирних будинків повідомляю, що завданням комісії було обстеження будинків та визначення потреби в проведенні ремонту, а не у фіксуванні наявності чи відсутності в під’їздах радіаторів опалення. Саме тому в акті обстеження житлового фонду, що перебуває в комунальній власності м.Пирятин, не могло бути інформації про наявність чи відсутність радіаторів опалення.

          


Пошук по сайту
 
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

23 липня, у приміщенні міської ради, відбудуться засідання постійних комісій міської ради.

24 липня, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Пушкіна, 33, м. Пирятин), відбудеться пленарне засідання сорок першої позачергової сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
260 (52.95 %)
Ні
224 (45.62 %)
Не цікавлюсь
7 (1.43 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.342771 sec.)