37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
21 січня 2019 року
Головне меню
Актуально

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Полтавській області виявлені факти підроблення офіційних документів, печаток, штампів, бланків, тощо.

 Відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчим комітетом Пирятинської міської ради з 1 жовтня 2018 року розпочато перереєстрацію громадян, які 

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 367
візитів сьогодні: 136
візитів всього: 78074
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Шикеринець Ігор Станіславович
1. Вам директор ДП "Розрахунковий центр послуг" як фахівець розяснює, що річні норми витрат теплоенергії для чотирьох приміщень Пирятина - це шлях в нікуди. Треба розробляти економічно обгрунтовані норми витрат теплоенергії для усіх будинків та приміщень міста, які отримують теплоенергію від відповідних котелень. Це не тому, що ДП "Розрахунковий центр послуг" хоче заробити на Пирятині. Справа в тому, що фінансують ці розрахунки саме надавачі послуги опалення, а не орган місцевого самоврядування. Так на початок серпня 2016р. для міст Суми, Черкаси та декількох районів Києва ДП "Розрахунковий центр послуг" уже розрахувало нові та обгрунтовані норми, і на їх основі ті теплоенерго уже розрахували нові тарифи на 10-15% нижчі, та провели відповідне корегування через НКРЕКП. Вимагаю від вас організувати саме розробку нових річних норм витрат теплоенергії через ДП "Розрахунковий центр послуг" як для тих будинків, послугу опалення яким надає ПП "Хазар - 2007" (або буде надавати хтось інший, наприклад є бажаючі з м. Харкова, котрі у м. Гребінка зарекомендували себе позитивно) так і для тих будинків. послугу опалення яким надає "Лубнитеплоенерго". До початку опалювального сезону ще все можна організувати. Кошти к Гамбарова І.О. закумульовані від попередніх, явно завищених тарифів (а при його небажанні - є альтернативний надавач послуги з Харкова), а щоло коштів від "Лубнитеплоенерго" - так його засновник - Полтавська облрада - завжди на боці здорового глузду. Так що проблему з розрахунком обгрунтованих річних норм витрат теплоенергії вдасться вирішити на користь того ж таки здорового глузду. При цьому тариф на опалення явно зменшиться, що призведе до позитивних фінансових рухів за всіма напрямками - як для споживачів, так і для бюджету. 11.серпня 2016р.З повагою Микола Іванович.
Кубліцький Микола Іванович

Відповідно до Закону України "Про звернення громадян"  повідомляємо, що Ваша пропозиція про співпрацю з державним підприємством "Розрахунковий центр послуг" для обрахунку норм витрат теплової енергії уважно розглянуто виконкомом міської ради. Надавачам послуг з цього приводу направлено листи з пропозицією звернутися до вказаної спеціалізованої організації та замовити розрахунок норми витрат теплової енергії.

2. Враховуючи той факт, що Ігор Станіславович мяко кажучи - помилявся у своєму сприйнятті реальності щодо використання річних норм споживання теплової енергії при розрахунку тарифу на послугу опалення, що призвело до суттєвого завищення як тарифу на опалення затвердженого НКРЕКП для "Лубнитеплоенерго" на основі завищених річних норм споживання теплоенергії затверджених рішенням виконкому Пирятинської міської ради №№273 від 08.10.2014р. - про що прямо повідомляє директор ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" у листі від “ _15_“ ____02___ 2016 року № 1-17/ _295_ на №01-24/22 від 11.02.2016р. а саме: Адміністрація підприємства, розглянувши Ваш запит на інформацію, повідомляє, що Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (надалі – НКРКП) встановлено ОКПВТГ «Лубнитеплоенерго» тариф на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг, з урахуванням річної норми споживання теплової енергії на централізоване опалення житлових будинків, що не обладнані приладами обліку теплової енергії (населення) в розмірі 0,152Гкал/м² на рік. Річна норма споживання теплової енергії була розрахована згідно з Нормами та вказівками по нормуванню витрат палива та теплової енергії на опалення житлових та громадських споруд, а також на господарсько-побутові потреби в Україні (КТМ 204 Україна 244-94) та ДСТУ-Н Б В.1.1-27 «Будівельна кліматологія». Вказана норма враховується в тарифах, встановлених постановами національного регулятора у сфері комунальних послуг, починаючи з постанови НКРКП №650 від 06.06.2014р. Норми споживання теплової енергії на централізоване опалення житлових будинків що не обладнані приладами обліку теплової енергії (населення) в розмірі 0,152 Гкал/м² на рік, затверджено рішенням виконавчого комітету Пирятинської міської ради №273 від 08.10.2014р. В.о. директора ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» В.І.Сахно Величко 73-185 - прошу - розробити та затвердити адекватні, а не завищені річні норми споживання теплової енергії для будинків м. Пирятин. З повагою Микола Іванович.
Кубліцький Микола Іванович

Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" Ваші побажання щодо розробки та затвердження річних норм споживання теплової енергії, виконкомом міської ради будуть враховані.

3. добрый день ИгорЬ Станиславович! У меня к Вам возник вопрос? В РАЙОНЕ АВТОСТАНЦИИ 1 открыт обменный пункт валют без соответствующего разрешения местной власти и грубо нарушающий постановление №591 (С целью введения дополнительных механизмов для стабилизации денежно-кредитного и валютного рынков Украины: Разрешить осуществлять операции с продажи наличной иностранной валюты одному лицу в один операционный (рабочий) день в сумме, не превышающей в эквиваленте 3 000 гривен в пределах одного банковского учреждения.)так как данный пов продает валюту без ограничений и без соответствующих квитанций, то это является грубым нарушением правил обмена.Так-же местный бюджет недополучает денежных средств в виде налогов. прошу Вас принять и рассмотреть соответственно мое обращение!
олександр николаевич

                                      Шановний  Олександре Миколайовичу!

 

Розглянувши Ваш  лист щодо  відкриття  в районі АС 1 пункту по обміну валюти  без відповідного дозволу міської ради  та  продажу господарюючим суб’єктом  даного пункту іноземної валюти  населенню без обмежень та  без наявності квитанцій,  повідомляємо наступне:

Держава в особі Верховної Ради України, не наділила повноваженнями  органи місцевого самоврядування  на здійснення контролю за функціонуванням пунктів обміну валют.

Контроль за роботою пунктів обміну іноземної валюти  стосовно дотримання норм валютного законодавства та інших законодавчих актів у сфері надання послуг,  здійснюється  Національним банком України, його регіональними управліннями та уповноваженими банками, Державною фіскальною службою України (Головна державна податкова інспекція України)  та її органами на місцях, а також Міністерством внутрішніх справ України  та їх органами   на місцях.

Враховуючи вище викладену інформацію, виконавчим комітетом Пирятинської міської ради направлено листи начальнику Пирятинського РВ УМВС  України  в Полтавській області  підполковнику міліції Возному О.Г. та  заступнику начальника ОДПІ відділення Лубенської ОДПІ Полтавської області Коломієць І.П. щодо проведення в межах наданих їм повноважень, в пункті обміну валюти (вул. Червоноармійська, 154),    спільної перевірки фактів,  викладених в Вашому зверненні.  

Про результати остаточного розгляду звернення Вас буде проінформовано додатково.


Пошук по сайту
 
Асоціація ОТГ
Smart
Анонси подій

21 січня, о 13:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради Полтавської області:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

в управлінні економіки виконкому міської ради:

 

провідний спеціаліст відділу економічного аналізу та розвитку

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

в управлінні економіки виконкому міської ради

31 січня, о 14:00, в приміщенні Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться сорок сьома сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання

  

 У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Пирятинської міської ради  запрацював мобільний офіс, який обслуговує клієнтів „на дому“. Новий сервіс працює для людей з особливими потребами, з інвалідністю та для громадян, які знаходяться на стаціонарному лікуванні

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Оцініть, будь ласка, якість надання адміністративних послуг ЦНАПом виконкому міської ради.
Задоволений
4 (57.14 %)
Не задоволений
0 (0 %)
Не звертався
3 (42.86 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.250625 sec.)