Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
27 вересня 2022 року 14:05

Створення нових робочих місць – основа розвитку громади!

Залучення інвестицій та створення нових робочих місць – це основа економічної стабільності громади. Це пріоритетні задачі у роботі міського голови та керівництва муніципалітету. Сьогодні провели робочу зустріч з провідними менеджерами  ТОВ «Пирятинський делікатес», на яку запросили старост, з метою якнайширшого донесення інформації до сільських жителів.

Отже, підприємство значно удосконалило та модернізувало виробництво. На заводі впроваджуються європейські нормативи і стандарти. Але, найголовніше, переглянуто систему оплати праці. Наразі мінімальна зарплатня на заводі становить  7500 гривень до видачі на руки працівникові! Є  можливість кар’єрного зростання та підвищення по посаді.

Працівникам гарантовано офіційне працевлаштування – повний соціальний пакет! За умов офіційного працевлаштування, людина матиме:

  • чітко визначені і закріплені трудовим договором умови праці (місце роботи, режим роботи, посадові обов’язки, заробітна плата);
  • виплату заробітної плати двічі на місяць, у розмірі не менше ніж мінімально встановлений законодавством;
  • страховий стаж для отримання допомоги на випадок безробіття, пенсії;
  • право на оплачувані відпустки: щорічну (не менше 24 календарних днів), соціальні та додаткові відпустки, передбачені КЗпП України;
  • право на оплату непрацездатності в разі хвороби;
  • соціальні послуги і виплати в разі нещасного випадку на роботі та професійного захворювання;
  • захист від незаконного звільнення;
  • вихідну допомогу в разі звільнення за ініціативою роботодавця;
  • цілої низки інших прав і соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством!

У зв’язку з динамічним розширенням виробничих процесів, встановленням додаткових цехових ліній на підприємстві створено понад 200 нових робочих місць, де всі жителі громади та ВПО, які шукають роботу,  зможуть працевлаштуватися! Також запрошуються жителі сусідніх громад, їх теж буде забезпечено підвезенням! Виробничі  потужності знаходяться у селі Дейманівка, проте вже формується кадровий резерв для роботи у цеху в м.Пирятин.

При оформленні на роботу та співбесіді, кандидат може обирати цех та умови праці.

Усі працівники забезпечуються повноцінним обідом! Створено максимально комфортні для роботи умови: душові кабіни, бокси для зберігання особистих речей, форменний одяг тощо.

В ході зустрічі старости ставили уточнюючі питання. Інженери розповіли про умови виробничого процесу.

Графік роботи змінний: робочий день/ніч (по 12 годин), 2 вихідні дні, 15 змін на місяць.

Міський голова вкотре звернувся до керівництва підприємства з проханням переглянути умови оплати праці та шукати шляхи підвищення зарплати. Адже, в умовах шаленого підвищення цін на товари першої необхідності, навіть і така, здавалося б, немала заробітна плата є недостатньою для забезпечення базових потреб родини.

Разом з тим, усі, хто шукає роботу, можуть працевлаштуватися у ТОВ «Пирятинський делікатес»! Наявні вакансії за посадами: оператор лінії, укладальник, майстер зміни, виробник, оператор, автоклавщик, дозувальник харчової продукції, апаратник стерилізації консервів, апаратник сушки та епікування, фаршомісильник, прибиральник, мийник.

На усі питання щодо працевлаштування і умов роботи вам нададуть відповіді за телефоном  (05358) 3-33-17 або телефон кол-центру 0 800 500 586.

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua