Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
29 листопада 2021 року 12:54

Спортивні новини

27 листопада в Нових Санжарах відбувся  фінал обласної спартакіади  ТОГО ВФСТ «Колос» серед  ветеранів  сільського спорту. В фінальній частині  взяли участь  13 кращих  команд Полтавської області.

Виступ  команди  Пирятинської територіальної громади, яка посіла 5 загальнокомандне місце, можна  розцінювати як вдалий. Третє місце посіли наші волейболісти: Георгій Федоров, Сергій Харченко, Олег Мартинов, Костянтин  Павлов, Юрій  Нестерець, Андрій Бих, та Анатолій Чепурний. У змаганнях з настільного тенісу  Валерій Маляренко  та Олена Пономаренко в напруженій боротьбі здобули 7 місце. Шашкісти  Юлія Кабушка  та Олександр Литвиненко  в командному заліку  посіли 6 місце, а Анатолій Ситник став дев’ятим в шахових змаганнях.

* * *

27 листопада на спортивному  майданчику ліцею № 4 відбувся  п’ятий тур чемпіонату  Пирятинської громади з міні-футболу.  Наводимо  результати  туру:

3. ФК «Курінька - Козацька » – 12 очок.

Наступний тур чемпіонату  відбудеться  4 грудня, початок о 9. 00 на спортивному  майданчику ліцею № 4.

5 грудня о 10.00 на спортивному  майданчику ліцею № 4 , відбудеться  міні-футбольний  турнір пам’яті  Василя Дєдова.