Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
2 листопада 2021 року 14:28

Досягнення вихованців ДЮСШ

Відбувся Чемпіонат Полтавської області з легкої атлетики на призи Заслуженого майстра спорту Леоніда Бартенєва. Збірна команда Пирятинської ДЮСШ здобула 8 нагород та показала високі результати. Серед них: Костенко Софія – 60 метрів – 8,1 с. – ІІ місце, 300 метрів – 45,6 с. – І місце; Бурдак Дарина – 60 метрів – 8,5 с. – ІІІ місце, 300 метрів – 47,8 с. – І місце; Тучін Сергій – 300 метрів – 42,5 с. – ІІІ місце; Іваков Георгій – штовхання ядра – 9,39 м – ІІІ місце; Скочко Владислав – 1500 метрів – 4,33,6 с. – І місце; Шолох Олександр – штовхання ядра – 6,41 м – ІІІ місце.

Спортсменів готували тренери-викладачі Пирятинської ДЮСШ – Анатолій. Холод, Ірина Карась, Світлана Курочка.

* * *

29-30 жовтня у місті Ужгороді відбувся Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Наші талановиті спортсмени Пирятинської ДЮСШ брали участь у цих змаганнях у складі збірної Полтавської області.

Владислав Скочко серед юнаків 2005 р. н. у забігу на 3000 м фінішував одинадцятим (результат – 10,06 хв). Готував спортсмена тренер-викладач Анатолій Холод. Вадим Лук’яненко у забігу на 2000 м з результатом 6,41 хв став третім. Готувала спортсмена тренер-викладач Ірина Карась.