Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
25 серпня 2021 року 10:41

Калейдоскоп спортивних новин

21 серпня в Миргороді відбувся фінал Полтавської обласної ГО «ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед ветеранів 55 років і старші. В змаганнях взяли участь 9 кращих команд Полтавщини. Пирятинці перемігши з рахунком 4:1 команду Козельщини поступились у фінальній частині турніру команді з Кременчука з рахунком 2:0, і посіли 4 місце. Голи за пирятинців забивали: Іван Близнюк – 1, Володимир Ляшенко – 2 та Олексій Михайловський.

* * *

22 серпня в міському шаховому клубі «Дебют» відбувся шаховий турнір, присвячений Дню Незалежності України. За результатами змагань перше місце посів Анатолій Ситник, друге - Вадим Шестаков, третє - Юрій Федоренко.

* * *

24 серпня в Гребінці відбувся заключний тур Чемпіонату області з футболу. Команда ФК «Пирятин» грала на виїзді з командою «Локомотив» Гребінка і зіграла внічию з рахунком 2:2. Голи за пирятинців забивали Артем Сергієнко та Станіслав Желдак. З набраними очками, з другого місця, команда ФК «Пирятин» з вересня буде брати участь у чемпіонаті області у вищій лізі Полтавського футболу, де зустрічатиметься з командами з м. Полтави - «Інваспорт» та «КЛФ», Нових Санжар, Очеретуватого, Чутового.

* * *

28 серпня в Пирятині відбудеться груповий етап Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 55 років і старші. Всього в чемпіонаті беруть участь 9 кращих команд України: «Абориген» (Луцьк), «Сільмаш» (Коломия),  «Карпати» (Мукачеве), «Буковина» (Чернівці),  Івано-Франківськ, «Ветеран» (Вінниця), ФК «Пирятин – Полтавщина», «Ветеран» (Баришівка) та «Сираї» «Козелець». Три кращі команди, які стануть переможцями груп, вийдуть до фіналу чемпіонату.

На стадіоні «Ювілейний» 28 серпня о 16.30 год. зустрічаються ФК «Пирятин-Полтавщина» - «Ветеран» (Баришівка), о 17. 15 - ФК «Пирятин-Полтавщина» - «Сираї» (Козелець), о 18.00 - «Ветеран» (Баришівка) - «Сираї» (Козелець).

Запрошуємо вболівальників прийти та підтримати команду!