Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
20 липня 2021 року 13:15

Стартували перевірки санітарного стану торгових об’єктів громади

Сьогодні комісія у складі представників Держпродспоживслужби, поліції та фахівців міської ради розпочала перевірку санітарного стану торгових об’єктів Пирятинщини. Першим оглянули павільйон на автостанції, де в одному з кіосків нещодавно було продано зіпсований продукт чоловікові

За результатами перевірки встановлено, що протягом останньої доби в торговому об’єкті було проведено прибирання, продавці одягнені в засоби захисту, та все ж недоліки присутні. Зокрема, продукція немаркована та без відповідних супроводжуючих документів, реалізація деяких продуктів харчування здійснюється не з холодильних камер, а з прилавків.

Також начальник Пирятинського районного управління Держпродспоживслужби Юрій Шніт зазначив, що кіоск, де було реалізовано зіпсовану продукцію, призупинив діяльність, складено три адмінпротоколи та взято пояснення із власника торгового об’єкта ФОП Якименка А.В.

Всім суб’єктам господарювання в зазначеному павільйоні дано термін до 25 липня надати медичні книжки та зареєструвати підприємницьку діяльність. Якщо кіоски та реалізації продукції не будуть приведені до належного санітарного стану, то діяльність павільйону буде призупинена.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua