Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
13 липня 2021 року 11:08

Обережно амброзія!

Літо - це не тільки жадана пора року для відпочинку, а і складний період для алергіків, оскільки в цей час починає цвісти карантинна рослина - амброзія полинолиста. У період цвітіння кожна рослина амброзії виділяє мільярди пилкових зерен, піднімаючись із повітрям, вони переносяться майже на 50 кілометрів. Пилок амброзії, потрапляючи в очі, ніс, бронхи, викликає сльозотечу, погіршує зір, підвищує температуру, викликає запалення оболонок верхніх дихальних шляхів, приводить до приступів бронхіальної астми, лікування такої алергії довге і складне.

З кожним роком кількість територій, заражених амброзією полинолистою, збільшується. Ефективним засобом боротьби є виривання амброзії з коренем та постійне скошування рослини, 5-6 разів за сезон, запобігаючи цвітінню.

На сьогоднішній день проводиться обстеження території громади на предмет виявлення місць, де росте карантинна рослина, та працівниками КП „Каштан“ проводяться заходи з ліквідації амброзії.

Відповідно до Правил благоустрою території населених пунктів Пирятинської міської ради громадяни, підприємства, установи та організації  повинні регулярно обстежувати прилеглі та закріплені території з метою виявлення амброзії полинолистої, карантинних рослин, проводити заходи щодо їх знищення.

Виконавчий комітет міської ради звертається до всіх мешканців громади належно утримувати прилеглі території та в разі виявлення на ній амброзії вживати відповідні заходи.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua