Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
10 липня 2021 року 19:59

Відбувся Чемпіонат з кіокушинкай карате в Пирятині

Сьогодні за ініціативи міського голови вперше в Пирятинському культурно-громадському центрі відбувся Відкритий чемпіонат з кіокушинкай карате, у розділі “куміте” на Кубок міського голови. Продемонструвати свої бойові вміння зібралися майже 200 учасників з різних міст України та різних федерацій: Пирятина, Полтави, Ромен, Чорнух, Харкова, Черкас, Гадяча, Бучі, Києва та Лохвиці.

“Ми вперше проводимо такий захід. Сподіваюся, що він стане щорічним, а рівень з кожним роком підвищуватиметься як в організації, так і в здобутках спортсменів. Здоровий спосіб життя – це основа становлення і розвитку особистості, тому міська рада завжди підтримуватиме заходи в цьому напрямку”, - відзначив міський голова Андрій Сімонов у вітальному слові.

Головний суддя чемпіонату, президент Лохвицького клубу кіокушин карате, Володимир Прядка побажав всім учасникам чесної боротьби та вручив очільнику Пирятинської громади подяку за вагомий внесок у розвиток кіокушинкай карате в Україні.

У відкритому чемпіонаті змагалися як хлопці, так і дівчата у чотирьох вікових категоріях. Щоб допуститися до участі, спортсмени повинні мати кваліфікаційний ступінь не нижче 3 юнацького або 3 дорослого розряду. Доки діти на сцені – батьки і тренери вболівали та активно підтримували. Були і радісні вигуки, і сльози поразки.

Варто відзначити, що серед майже 200 учасників пирятинці показали достойний результат. Зокрема, перші місця посіли Вікторія Коженкова, Владислав Ощинський та Арсен Григор, другі місця – у Максима Варави, Івана Кірічевського і Кирила Ощинського, третє – у Дарії Шолох, Святослава Рикуна та Назара Романенка.

Переможці та призери Чемпіонату були нагороджені дипломами, медалями і пам’ятними подарунками. Також діти отримали нагороди за волю до перемоги та кращу техніку.

Міський голова Андрій Сімонов вручив грамоти міської ради тим, хто брав активну участь в організації змагань: Президенту Лохвицького клубу кіокушин карате Володимирові Прядці та батьку спортсменів Дмитру Ощинському. Усім командам вручив презенти – продукцію Пирятинського сирзаводу та Леляківської сироварні.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua