37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
28 січня 2021 року
Головне меню
Актуально

Повідомляємо, що Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОДА надав заявнику – Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Висновок з оцінки впливу на довкілля

З метою реалізації Стратегії розвитку Пирятинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням третьої сесії Пирятинської міської ради восьмого скликання від 23 грудня 2020 року № 103 (далі Стратегія), виконкомом Пирятинської міської ради розробляється План соціально-економічного розвитку Пирятинської МТГ на 2021 рік (далі – План).

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 1145
візитів сьогодні: 331
візитів всього: 239226
Корисні посилання
До уваги господарюючих суб’єктів та покупців, 08.01.2021 року Уряд розширив перелік дозволених товарів для торгівлі під час локдауну (з 08 по 24січня)
13 січня 2021 року 14:07

У зв’язку з численними   зверненнями  підприємців   та покупців  до Уряду,   05 січня 2021 року  на позачерговому  засіданні КМУ  було внесено зміни  до постанови № 1236 від 09.12.2020 року  в частині  розширення  переліку товарів, якими  можна буде торгувати   під час локдауну.

До  затвердженого  переліку    Кабінет Міністрів додав товари  побутової хімії та друковану  пресу.

Під  час  локдауну можлива торгівля  виключно товарами, що належать  до:

 • продуктів  харчування;
 • лікарських засобів;
 • виробів  медичного  призначення;
 • засобів  гігієни;
 • побутової хімії;
 • засобів  зв’язку;
 • друкованих засобів  масової  інформації;
 • ветеринарних препаратів;
 • кормів;
 • насіння;
 • засобів захисту рослин.

Торгувати цими товарами можна буде на торговельних площах, не менш як 60 відсотків яких призначено для торгівлі.

 

Щодо  інших груп товарів, торговельна діяльність  може відбуватися  лише із здійсненням  адресної  доставки замовлень.

 

Щодо торгівлі алкогольними напоями: алкогольні напої  відносяться  до харчових продуктів, тому  торгівля  вказаною групою товарів  може  здійснюватись  в торговельних об’єктах  та  їх відділах на площі  не  менше 20 кв.м.

Щодо торгівлі  тютюновими виробами в  межах торгових площ супермаркетів, то  зазначена  група товарів не підпадає під заборону, оскільки  серед КВЕДів, які затверджені додатком до постанови № 1236 і  визначають  перелік заборонених  видів економічної діяльності під час  зимового карантину, торгівля тютюновими виробами відсутня. Тож супермаркети та магазини можуть продавати тютюнові  вироби  в період локдауну.

Щодо підприємств побутового обслуговування населення забороняється приймати відвідувачів.

Щодо роботи закладів ресторанного господарства (кафе, ресторани, бари), у період локдауну забороняється їх робота,  окрім доставки та замовлень на винос.

Щодо роботи перевізників  та торгівлі паливно-мастильними матеріалами, не підпадає під заборону міжміське та міжнародне авто-, авіа- та залізничне сполучення. Протягом локдауну працюватиме громадський  транспорт.

Карантинні обмеження не стосуються заборони продажу паливно-мастильних матеріалів, АЗС мають право на реалізацію вказаних груп товарів (окрім функціонування  зон харчування).                  

У період карантину дозволяється працювати  фінансовим установам, не припинятиметься   інкасація та перевезення  валютних  цінностей,  діяльність  операторів  поштового зв’язку, а також  медичної та ветеринарної  практики, діяльність автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів  краси за попереднім записом.

Забороняється відвідування закладів освіти, окрім дитячих садочків, проведення  будь-яких розважальних, спортивних або кільтурних масових заходів. При цьому професійні клуби зможуть  проводити  спортивні  зустрічі за умови  відсутності глядачів.

Правила локдауну також передбачають заборону на роботу кінотеатрів, фітнес-клубів, спортивних залів,  басейнів  та театрів.

 

 

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Відповідно до розпорядження міського голови від 20.01.2021 № 13

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради Полтавської області:

практичний психолог;

учитель-логопед.

 

Умови конкурсу:

 з  01 січня 2021  року  введені  в  дію  нові  рахунки для зарахування надходжень до державного бюджету  та  до  бюджету  Пирятинської  міської  територіальної  громади.    

Рахунки,  що  діяли  у  2020  році  будуть  закриті.

Відповідно до розпорядження міського голови від 31.12.2020 № 285

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

Перелік документів, які додаються до заяви:

1) документ з лікувального закладу, який підтверджує діагноз хворого;

2) довідка про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні;

3) ксерокопія паспорта (1 і 2 сторінки та сторінка місця реєстрації);

4) ксерокопія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера громадянина (картки платника податків), який потребує матеріальної допомоги, а для громадян, які через свої релігійні переконання не мають ідентифікаційного коду - копія сторінки паспорта з відповідною відміткою.;

5) довідка з реквізитами банківського рахунку заявника;

6) документ, який підтверджує соціальний статус (довідка про перебування на обліку в управлінні соціального захисту населення як малозабезпечена сім’я; посвідчення багатодітної сім’ї, пенсійне посвідчення; посвідчення „Інваліда війни“, посвідчення „Учасника бойових дій“; посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, довідка МСЕК, довідка з міського центру соціальних служб про перебування на обліку, як сім’я в складних життєвих обставинах).

Козін Ірина Іванівна, керуючий справами виконкому міської ради 28 січня з 13:00 до 14:00 дасть відповіді на запитання за номером „гарячої телефонної лінії‘‘:  050-569-27-70.

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2021 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.604042 sec.)