Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
12 червня 2020 року 22:04

Пробне ЗНО-2020: українська мова і література

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради інформує, що у понеділок, 15 червня, на пунктах тестування Пирятинський ліцей та Опорний заклад Пирятинська зш І-ІІІ ст. № 6 відбудеться пробне ЗНО з української мови та літератури. До проведення пробного ЗНО з української мови та літератури буде залучено більше 56 педагогічних працівників закладів освіти Пирятинської ОТГ. Пробне ЗНО для понад 300 учасників з Пирятинського, Гребінківського та Чорнухинського районів пройде з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту.

Тестування розпочнеться об 11:00, допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50.

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності:

  • паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу);
  • запрошення-перепустки;
  • засобів індивідуального захисту – маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).

Також рекомендуємо мати при собі дві-три ручки із чорнилом чорного кольору та прозору пляшку із питною водою.

Адреса пункту тестування вказана в запрошенні-перепустці, розміщеній в особистому кабінеті кожного учасника пробного ЗНО на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (https://zno-kharkiv.org.ua/). Учасники, які запізнилися, до пункту проведення пробного ЗНО не допускаються.

Оскільки пробне ЗНО проводиться за особистим бажанням учасників, вони зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів у громадських місцях (докладніше – за посиланням), про необхідність одягнення захисних масок чи респіраторів для допуску на пробне ЗНО кожен учасник повідомлений через персональний кабінет. Для безпечного проходження тестування в умовах адаптивного карантину вхід учасників до пунктів проведення пробного тестування відбуватиметься за наявності засобів індивідуального захисту – маски або респіратора (зокрема, виготовлених самостійно).

Український і регіональні центри оцінювання просять учасників пробного ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома. У разі якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування зі своєї сторінки учасника, а також унести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

Скористатися онлайн-сервісом „Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання“, щоб отримати результат пробного ЗНО з української мови і літератури за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою 1–12 балів, учасники зможуть з 15-ї години 15 червня до 17 червня 2020 року.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 21 червня 2020 року. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті учасники, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

 

 

За матеріалами сайту https://testportal.gov.ua/

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua