Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
12 червня 2020 року 15:52

Рейдові перевірки ДСНС у місцях масового відпочинку населення у літній період

З метою недопущення пожеж в екосистемах та загибелі людей на водоймах у місцях масового відпочинку громадян 11 червня співробітники Пирятинського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області здійснили рейдову перевірку в лісі та поблизу водойм.

Рятувальники нагадали громадянам про важливість дотримання правил безпеки у місцях масового відпочинку громадян на природі та поблизу водойм, розповіли про статистику надзвичайних подій та вручили пам’ятки попереджувального характеру.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян під час відпочинку на природі та біля водойм дотримуватися елементарних правил безпеки, а також проводити профілактично-роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми. У сухий період року пожежа може виникнути від непогашеної сигарети чи сірника, бо сухе листя, хвоя, трава спалахнуть від найменшої іскри, мов порох. Найбільше пожеж виникає від невинного вогнища, запаленого відпочиваючими. Купайтеся лише на спеціально обладнаних для цього місцях. Не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua